آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تعمیر فیش ورودی و خروجی کارت تی وی S800

M.O.S.A

کاربر
2009-08-26
4
9
سلام
در واقع کارت تی وی TW6800 PCI TV Tuning Card (FM + capture) w/remote control ,Connexant Chipset
مشکل من اینه که فیش 9 پین مینی که در واقع کار کپچر رو انجام میده قابل استفاده نیست
و الان هم هر جا میگردم کابل و فیش 9پین مینی مادگی یک ورودی تصویر یک ورودی صدا استریو و یک خروجی صدا استریو رو نمیتونم پیدا کنم حالا گفتم شاید بتونم یه جوری فیش 9 پین رو تبدیل به 3 تا فیش که یک تصویر و دو تا صدا کنم و دیگه راحت بشم

دوستان اگه کسی از این مدل داره یه همجین فیش داره یه جوری نحوه اتصال کابل ها رو بگه
ازتون ممنونم

آخرین ویرایش:

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,604
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوست خوبم
معمولا پشت کارت های کپچر سوکت SVIDEO وجود داره که 4 پین هست
شما عکسی از سوکت قرار بده تا بهتر راهنمایی کنم
منظور شما از فیش 9 پین مادگی نمیدونم چی هست ایا شبیه فیش موس و صفحه کلید هست؟
بهتره عکسی قرار بدید شاید بتونم کمکی کنم

M.O.S.A

کاربر
2009-08-26
4
9
دوست عزیز ممنون از توجه شما ببنید در همین انجمن یک راهنمایی برای وصل کردن فیش به برد (کیبرد یا صفحه کلید) بدون توجه به رنگ سیم ها نوشته شده بود من هم یه همچین راهنمایی میخام امیدوارم بتونم منظورم رو برسونم با عکس های زیر
این کارت تی وی من هست
czy26d11zc5eyp97ktu1.jpg

این هم نمای دیگه
i9qhlilllwmckp9hj8k.jpg

ببینید سومین سوکت (شماره 3) از بالا این تصویر زیر هست
ww4vsos02ei5rmfj7jq.jpg

3ix8gngxe9sjo2mm1xil.jpg

خوب مشکل من اینه که کابل اتصال به این سوکت بالا رو ندارم
و عکس کابل هم اینه
62ki9s3535srce701iq.jpg

یک طرفش به نر 9 پین هست ( پست قبلی اشتباه شد گفتم مادگی 9 پین )و طرف دیگه 4 تا فیش که شامل 1- ویدئو 2- اس ویدئو 3- وردوی صدا 4- خروجی صدا
من میخوام جای این کابل خودم سیم یه برد وصل کنم و 4 فیش معمولی جاش بزارم
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم در ضمن هرچی میگردم اصلا پیدا نمیشه که خودم تست کنم ببینم هر کدوم از فیش مربوط به کدام پین هست
ممنون

آخرین ویرایش:

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,604
هرمزگان
www.irantk.ir
دوست عزیز اگر به الکترونیک اشنا باشی میتوانی با استفاده از شکل زیر برای کابل AV را به کارت تیوی خودت وصل کنی
برای وصل کردن سوکت هم کافیه از پایه های مقاومت کمک بگیری و در سوکت جا بزنی و وقتی مطمئن شدی به درستی وصل شده با چسب حرارتی ان را بچسبونی تا وقتی که بتوانی کابل اورجینال پیدا کنی9pin.JPG

بالا