آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ماهی یک بار باید ویندوز را تعویض کنم ایراد کجاست

داود ترکان

کاربر
2021-02-26
32
29
صد البته که سیستم ویروسی هست چون ویندوز xp حفره ای نفوذ بیشتری را در مقابل بقیه سیستم عامل ها را داره... سیستم رو با آنتی ویروس آپدیت فول اسکن کنید
بعد از این مرحله تمام درایوا رو چک دیسک و بد سلکتور اسکن کنید .. نرم افزارهای مشکوک رو نصب نکنید ویندوز را آپدیت کنید

==============================================
درود بر شما
کدام ویندوز بهتره که نصب کنم که حفره ای نفوذکمتری داشته باشه
باتشکر

داود ترکان

کاربر
2021-02-26
32
29
ویندوز xp تا سریال رو وارد نکنیم همون ابتدای نصب اصلا نصب نمیشه پس اکتیو هست
همینطور که دوستان گفتن احتمالا ایراد از هارد میتونه باشه و همچینین طبق فرمایش شما مشکل از منابع مصرفی سیستم هم میتونه باشه که کند میشه

=============================================
درود برشما
من از ویندوز xp ورژن 2 استفاده مکنم که موقعه نصب شماره سریال نمخواهد فروشنده بهم گفته بود که این ویندوز معروفه به
ویندوز علی بابا
باتشکر

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
=============================================
درود برشما
من از ویندوز xp ورژن 2 استفاده مکنم که موقعه نصب شماره سریال نمخواهد فروشنده بهم گفته بود که این ویندوز معروفه به
ویندوز علی بابا
باتشکر

این ویندوز ها دستکاری شدن و به صورت خودکار همون اول سریال وارد میشه عزیزم
ویندوز اکسپی تا سریال نخوره اصلا بالا نمیاد
کمترین باگ رو ویندوز 10 داره ولی روی سیستم شما نصب نمیشه حداقل رم 4 گیگ میخواد
ویندوز 7 نسخه استارتر یا هوم رو نصب کنید حتما هم باید 32 بیتی. نصب کنید نسبت به کانفیگ سیستمتون

dbchista

کاربر
2020-12-02
494
418
آذرشهر
dbchista.ir
درود بر شما
باتشکر

ببینید هرچی ویندوز جدیدتری نصب کنید بهتره
برای سیستم با مشخصات سخت افزاری شما ویندوز 7 پیشنهاد میشه
موفق باشید

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,045
2,866
32
درود بر شما
باتشکر
اگه سخت افزار شما جدید نیست و نسبتا قوی نیست ویندوز 7 و اگه سخت افزار مدیوم هست 8 و 10 نصب کنید اول سخت افزار هارد رم .. را از لحاظ سلامتی کامل اطمینان حاصل کنید آنتی ویروس فعال و آپدیت در پس زمینه دکستاپ اجرا باشد در ضمن تمام برنامه های راه انداز سیستمی و ویندوزی را نصب کنید تا ویندوز دچار مشکل نشود

آخرین ویرایش:

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
528
بوشهر
درود بر شما
باتشکر

درود بر شما و همه دوستان
ویندوز ده خیلی خوبه ولی باید سیستمتون حداقل سخت افزار مورد نیازو داشته باشه
مدل مادربوردتون رو بنویسید(تا من یا دوستان قابلیت ارتقاع رو چک کنیم)
اگر خیلی قدیمی نباشه و سی پی یو e5700 یا e7500 یا e8400 ساپورت کنه( قیمتی ندارن بین 70 تا 120 هزار تومنه)و رم رو 4 گیگ کنید میتونید ویندوز 10 نصب کنید
البت بعضی از مادر بورد ها ddr2 با هرگونه ارتقاع قابلیت نصب ویندوز 10 رو ندارن
در هر صورت اگر برا ویندوز 10 سخت افزار قابل ارتقاع نبود ویندوز 7 نصب کنید ولی رم رو باز 4 گیگ کنید که هم رون تر باشه هم برا 64 بیت رم کم نیاد
هارد هم از لحاظ بد سکتور چک کنید ایراد نداشته باشه(خیلی مشکلات کندی و هنگی از خود هارده)
در نهایت اگر ویندوز 7 شد حتما انتی ویروسم نصب کنید( ویندوز هفت در مقابل برنامه های مخرب اسیب پذیره)

ویندوز xp دیگه منسوخ شده و هیچ پشتیبانی و اپ دیتی براش ارائه نمیشه و و برنامه های مخرب هم خیلی بش اسیب میرسونن

آخرین ویرایش:

داود ترکان

کاربر
2021-02-26
32
29
درود بر شما و همه دوستان
ویندوز ده خیلی خوبه ولی باید سیستمتون حداقل سخت افزار مورد نیازو داشته باشه
مدل مادربوردتون رو بنویسید(تا من یا دوستان قابلیت ارتقاع رو چک کنیم)
اگر خیلی قدیمی نباشه و سی پی یو e5700 یا e7500 یا e8400 ساپورت کنه( قیمتی ندارن بین 70 تا 120 هزار تومنه)و رم رو 4 گیگ کنید میتونید ویندوز 10 نصب کنید
البت بعضی از مادر بورد ها ddr2 با هرگونه ارتقاع قابلیت نصب ویندوز 10 رو ندارن
در هر صورت اگر برا ویندوز 10 سخت افزار قابل ارتقاع نبود ویندوز 7 نصب کنید ولی رم رو باز 4 گیگ کنید که هم رون تر باشه هم برا 64 بیت رم کم نیاد
هارد هم از لحاظ بد سکتور چک کنید ایراد نداشته باشه(خیلی مشکلات کندی و هنگی از خود هارده)
در نهایت اگر ویندوز 7 شد حتما انتی ویروسم نصب کنید( ویندوز هفت در مقابل برنامه های مخرب اسیب پذیره)

ویندوز xp دیگه منسوخ شده و هیچ پشتیبانی و اپ دیتی براش ارائه نمیشه و و برنامه های مخرب هم خیلی بش اسیب میرسونن

=====================================================
با تشکر فراوان :66000000:

nima.mhq

کاربر
2017-03-13
173
295
43
خراسان رضوی ..
یک ورژن وینوز ۱۰ خیلی سبک رو از سایت ( تبلیغ نباشه ) سافت۹۸ گرفتم که با نرم افزار روفوس روی فلش بوت dvd رو میساختی( به عنوان نشونه عرض میکنم ک شناسایی بشه ) . این ورژن بسیار سبک بود و خیلی اضافات بیهوده ازش کم شده. تست کنین عالیه و در عین حال واقعا قابلیت های بیهوده ۱۰ خیلی زیاده که باید استاپ بشه اگ لازم نیست . یه سرچ کنید آموزش هست که کامل بخشها نا کارا رو سلیقه‌ای کلا قطع و آزاد کرد ‌‌‌‌‌ ... سپاس

بالا