آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست معرفی فروشگاه قطعات مودم در اصفهان

Amirh_Azizi

کاربر
2021-03-07
20
4
سلام دوستان عزیز.کسی فروشگاه قطعات مودم تو اصفهان سراغ داره ک بهم معرفی کنه؟

آخرین ویرایش:

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
سلام
پیدا کردی ممنون میشم به منم معرفی کنید
:icon26:

Amirh_Azizi

کاربر
2021-03-07
20
4
دوستان اگه ممکنه لطف کنین یه فروشگاه معرفی کنین.با سفارش انلاین قطعات دیر میرسه دستمون

AREYA54

کاربر vip
کاربر
2014-06-02
219
510
🤮
این فروشگاه به هیچ عنوان معتبر نیست ، کالای فیک و تقلبی رو بجای اصل میفروشن و فوق العاده بی ادب هم هستند که صد البته تاثیرات لقمه حلاله
درود
خودتون کدوم فروشگاه را تو اصفهان بهتر میدونید؟

AREYA54

کاربر vip
کاربر
2014-06-02
219
510
همکاران عزیز با توجه به وضعیت بازار الان و قطعات نامرغوب...خازن خوب و با دوام چی استفاده میکنید؟
برندهای معروف مثل capxon یا rubycon و..یا نیست یا فیک هست،الان هم هر فروشگاهی میرم
بیشتر برند Jwcoهست که جالب نیست

Navid-Aref

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-23
369
771
درود
درود. فروشگاه بازار برق بدک نیست. علاوه بر قطعات نو، قطعات استوک و دست دوم انواع مودم رو با قیمت مناسب داره. از فروشگاهایی هم هست که همین وبسایت تعمیرکاران خودمون یه مدت تبلیغش رو تحت عنوان دوشنبه های خازنی در صفحات خودش نشون می داد. خودم هم چند بار خرید کردم و راضی بودم. فقط کمی دیر ارسال می کنند.
برای قطعات الکترونیک و روباتیک به طور کلی، به نظرم بهترین و سریعترین فروشنده در اصفهان با فاصله بسیار از دیگران روبوایکیو هست که متاسفانه در زمینه تخصصی مودم زیاد حرفی برای گفتن نداره. فرزاد الکترونیک هم بد نیست.

آخرین ویرایش:

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
616
1,670
درود
سلام

با کمال احترام برای اصفهنیا ، باید بگم که اصلا فروشنده های اصفهانی رو قبول ندارم و به هیچ عنوان ازشون خرید نمیکنم چون از اعتماد ادم سو استفاده میکنن

فقط تهران خرید کنید

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
616
1,670
درود. فروشگاه بازار برق بدک نیست. علاوه بر قطعات نو، قطعات استوک و دست دوم انواع مودم رو با قیمت مناسب داره. از فروشگاهایی هم هست که همین وبسایت تعمیرکاران خودمون یه مدت تبلیغش رو تحت عنوان دوشنبه های خازنی در صفحات خودش نشون می داد. خودم هم چند بار خرید کردم و راضی بودم. فقط کمی دیر ارسال می کنند.
برای قطعات الکترونیک و روباتیک به طور کلی، به نظرم بهترین و سریعترین فروشنده در اصفهان با فاصله بسیار از دیگران روبوایکیو هست که متاسفانه در زمینه تخصصی مودم زیاد حرفی برای گفتن نداره. فرزاد الکترونیک هم بد نیست.
سلام

اون روبوایکیو هم چند سال پیش یه تعداد آداپتور برامون فرستاد که فیک بودن ( بجای اورجینال فرستاده بود) تماس گرفتیم یه دخترکی گوشیو برا داشتو از داخل گوشی اومد پاچمونو گرفت که چرا اعتراض میکنی و . . .

بعدم مثلا مدیرشون گفت که باید به فلان شماره داخل واتساپ پیام بدی تا تیم گارانتی بررسی کنن که کلا سر کاری بود ، در نهایت معلوم شد اینا یه دکه ای چیزی دارن داخل بیابونای اصفهان همون دو نفرم بیشتر نیستن

کلا دوستان از این سایت بازیا بیایید بیرون ، یه لیست خرید بنویسید ، حضوری برید تهران خرید کنید ، هم یه تنوع میشه براتون هم اونجا کالا هایی که ممکنه به ذهنتون نرسیده رو ببینید و تهیه کنید و در ضمن قیمت و کیفیت این مدل خرید خیلی بهتره ، بعدا هم تلفنی ازشون خرید کنین

بالا