آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: مشکل با بدسکتور گیری هارد 2ترا وسترن

akbarmardan

کاربر
2018-12-20
45
79
37
سلام دوستان یه هارد دو ترا وسترن دیجیتال ps دارم که رنگ بر چسبش مشکی هست مدل wdc wd2003fyps-27y2b0
با لولول فرمت کردمش و با نرم افزار های پارتیشن بندی اصلا نمیشه پارتیشن درست کردن چون گیر میکنه با نرم افزار HDD Regenerator بدسکتورشو چک میکنم همین اولش کلی بد سکتور میشناسه از گیگ هزارم و از هرجا شروع به تست میکنم بدسکتور داره میخوام بدونم مگه میشه هارد یک دفعه همش بشه بد سکتور
راستش اولش ویندوز صفحه ابی میداد دادمش تعمیر هارد نمیدونم چکارش کرد که دیگه نمیشه پارتیشن هم ساخت توش
به نظرتون این ایراد نرم افزاریه یا سخت افزاری در مورد صدای هارد هم کاملا عادیه و صدای اضافی ازش در نمیاد
لطفا اگه راهی داره راهنمایی کنید

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود میتونه سخت افزاری باشه و میتونه میان افزار یا همان نرم افزار

ali969

کاربر
2010-01-30
52
38
با سلام : دوست عزیز اگه جای مظمعن دادی که هیچ ولی اگر در هاردو باز کرده باشن و به سوزن دیتا دست زده باشن و یا موقع بستن درست سوزن دیتا سرجاش نباشه هارد شناسایی برد و سیستم میشه ولی فرمت و یا پارتیشن بندی نمیشه ....یه بار با برنامه خوده ویندوز در قسمت دیواس منیجر راست کلیک کن و فرمت کن امیدوار باش درست بشه اگه نشد فاتحش خونده شده ...
سلام دوستان یه هارد دو ترا وسترن دیجیتال ps دارم که رنگ بر چسبش مشکی هست مدل wdc wd2003fyps-27y2b0
با لولول فرمت کردمش و با نرم افزار های پارتیشن بندی اصلا نمیشه پارتیشن درست کردن چون گیر میکنه با نرم افزار HDD Regenerator بدسکتورشو چک میکنم همین اولش کلی بد سکتور میشناسه از گیگ هزارم و از هرجا شروع به تست میکنم بدسکتور داره میخوام بدونم مگه میشه هارد یک دفعه همش بشه بد سکتور
راستش اولش ویندوز صفحه ابی میداد دادمش تعمیر هارد نمیدونم چکارش کرد که دیگه نمیشه پارتیشن هم ساخت توش
به نظرتون این ایراد نرم افزاریه یا سخت افزاری در مورد صدای هارد هم کاملا عادیه و صدای اضافی ازش در نمیاد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: uranuse2

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317

بدسکتور شدید داره اینجوری که میگین، اگه طرف با دستگاه تعمیر کرده و نشده که هیچی، اگه نه بده به کسی که دستگاه تعمیر هارد داره شاید اون بتونه اوکی کنه.

ali969

کاربر
2010-01-30
52
38
دوست عزیز بی خیال اون هارد بشو سوزن دیتا و دیسک اون هارد اسیب دیده و فقط برات هزینه میکنه ...هارد که باز بشه سرعت هارد پایین میاد و دیگه مثله سابق عمل نمیکنه
بدسکتور شدید داره اینجوری که میگین، اگه طرف با دستگاه تعمیر کرده و نشده که هیچی، اگه نه بده به کسی که دستگاه تعمیر هارد داره شاید اون بتونه اوکی کنه.

Mehran_tz

کاربر
2006-10-19
24
38
درمورد پارتیشن بندی اگرامکانش نبود با برنامه خود وسترن دیجیتال میتونی پارتیشن بندیش کنی در مورد بد سکتور از آنجایی که هارد صدای غیر عادی ندارد به احتمال قوی نرم افزاریه البته hdd regenrator میتونه کمکت کنه و تعداد بد سکتورهاشو کم کنه البته هارد 2 ترا فکر کنم بیشتر از 20 ساعت طول بکشه مطمعنی که صد درصد هارد و با ریجنراتور تست کردی ؟ چون تا تموم نشه وریفای نمیکنه سکتور های تعمیر شده را
در مورد پارتیشن بندی و رفع این ایراد این برنامه را داون لود کن(با فیل ت ر شکن ) که مختص شرکت وسترن دیجیتاله و تحت داس اجرا میشه
[h=4]Data Lifeguard Diagnostic for DOS[/h]

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
270
517
بوشهر
درود
با نرم افزار اچ دی سنتینل و اچ دی تون چک کنید ببینید سلامت هارد چقدره
اگر سلامت نداره باید بدید کسی که ابزار مخصوص مثل ام ار تی و پی سی 3000 داره فیزیکالی بد سکتور هار رو حذف کنه(فک کنم یه جورایی غیر قابل ادرس دهیش میکنن) دقیق نمیدونم
گاهی هم بعض از هد ها رو از کار میندازن که از هجم هارد کم میشه ولی میتونید از هارد استفاده کنید
با اچ دی ریجنریتور و امثال اون به صورت نرم افزاری حذف میشه و با فرمت مجدد برمیگرده و مدت بسیار زمانی هم طول میشه که اصلا ارزش نداره
و اینکه حتما از پاور استاندارد تو سیستم استفاده کنید که پاورهای فیک و غیر استاندارد قاتل هاردن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: uranuse2

ali969

کاربر
2010-01-30
52
38
بادرود: دوست عزیز متوجه شدید که هارد رفته تعمیر و خراب شده و فقط خرج دست اون شخص میذاره ارزش نداره
درمورد پارتیشن بندی اگرامکانش نبود با برنامه خود وسترن دیجیتال میتونی پارتیشن بندیش کنی در مورد بد سکتور از آنجایی که هارد صدای غیر عادی ندارد به احتمال قوی نرم افزاریه البته hdd regenrator میتونه کمکت کنه و تعداد بد سکتورهاشو کم کنه البته هارد 2 ترا فکر کنم بیشتر از 20 ساعت طول بکشه مطمعنی که صد درصد هارد و با ریجنراتور تست کردی ؟ چون تا تموم نشه وریفای نمیکنه سکتور های تعمیر شده را
در مورد پارتیشن بندی و رفع این ایراد این برنامه را داون لود کن(با فیل ت ر شکن ) که مختص شرکت وسترن دیجیتاله و تحت داس اجرا میشه
Data Lifeguard Diagnostic for DOS

بالا