آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: آموزشگاه تعمیر هارد

ErfunisM

کاربر
2020-12-27
8
7
27
سلام دوستان خسته نباشید

یک سوال داشتم برای اینکه بتونیم هاردها مختلف با ایرادات مختلف رو تعمیر کنیم به آموزش تخصصی نیاز دارد؟ اگر اینطور هست آموزشگاه خاصی رو می‌شناید؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
سلام دوستان خسته نباشید

یک سوال داشتم برای اینکه بتونیم هاردها مختلف با ایرادات مختلف رو تعمیر کنیم به آموزش تخصصی نیاز دارد؟ اگر اینطور هست آموزشگاه خاصی رو می‌شناید؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ببین حقیقتش توی آموزشگاه چیز زیادی یادت نمیدن، یه بیس کارو بهت میگن خودت باید زبان و پشتکارت خوب باشه، بقیشو یاد بگیری. ولی خب نیاز هست که اولشو اونجا یاد بگیری.

اگه پولت به PC3000 میرسه برو خانه سخت افزار توی چهار راه ولیعصر قیمت فکر کنم حدود 10000$ باشه

اگه نه میخوای MRT بگیری برو پارسه میدون انقلاب قیمتش 4050$ هست

من خودم MRT دارم و مشکلی ندارم باهاش، ولی اگه پولت میرسه PC3000 گذینه بهتریه. ولی MRT هنم کامل کارت رو راه میندازه.

تعمیر و ریکاوری تخصصی بدون دستگاه نمیشه، نهایت بتونی یه سری از هاردهای قدیمی سیگیت رو با ترمینال درست کنی. پس خرید دستگاه برای کسی که میخواد حرفه ای کار کنه لازم هست.

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
درود
تعمیرات هارد و تمیز کار بودن کار سختی است .
البته تا جایی که می توانید ، هاردهای دولتی و انتظامی و ریکاوری دوربین مداربسته را بگیر .
هاردهای شخصی پول زیادی نمی دهند و احتمال درگیری تان با اشخاص زیاد است .
مگر اینکه نرخ را اول از همه به انها گوشزد نمایید .

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
270
517
بوشهر
درود
تعمیرات هارد کا بسیار پر مشقت و سختیه و البت نیازمند خرید سخت افزا گرون قیمتی که دوستان اشاره کردن
تاز هر هاردیم قابل تعمیر و هر اطلاعاتیم قابل بازیابی نیست
در کل اگر بازارشو داری (بیشتر ادارات که براش پول بدون)براش هزینه که و گرنه اگه تو فکر مشتریهای عادی هستی دنبالش نرو

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
درود
تعمیرات هارد کا بسیار پر مشقت و سختیه و البت نیازمند خرید سخت افزا گرون قیمتی که دوستان اشاره کردن
تاز هر هاردیم قابل تعمیر و هر اطلاعاتیم قابل بازیابی نیست
در کل اگر بازارشو داری (بیشتر ادارات که براش پول بدون)براش هزینه که و گرنه اگه تو فکر مشتریهای عادی هستی دنبالش نرو
اینجوری نیست، من اکثر مشتریهام عادی هستن، البته با قیمت دلار الان خیلی به صرقه نیست خرید دستگاههاش ولی درامد این کار خیلی خوبه، به شرطی که زبانت خیلی خوب باشه و علاقه به یادگیریش هم داشته باشه، چون تعمیر هارد با بقیه دستگهاههای دیگه فرق میکنه.

morteza-t

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-10
96
47
شیراز
سلام .دوستان اگر دو هارد اینترنال کامپیوتر 3.5 اینچ وسترن شبیه هم باشه و اطلاعات روی هارد خراب باشه میشه هاردها را باز کرد و جای دیسکها عوض کرد؟ که مثلا اون دیسک که اطلاعات روش هست بیاد رو هارد نو و بشه اطلاعات را بازیابی کرد . ممنون میشم اساتید که تجربه دارن کمک کنن

بالا