آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: برق خوردگی تلفن ثابت yealink مدل T21P E2

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
سلام
تلفن فوق الذکر بنا به گفته مشتری به برق خورده
وقتی سوکت تلفن رو بهش وصل کنم بوق تلفن قط میشه که نشون از سوختگی وریستور هستش اما توی برد طبق عکس من وریستور ندیدم دوستان راهنمایی می کنید

پیوست‌ها

• 2.3 مگابایت بازدیدها: 198
  • 2.1 مگابایت بازدیدها: 188

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
متخصص تلفن داریم تو انجمن ؟ قطعه دیگه ای جایگزین وریستور شده ؟

آخرین ویرایش:

Matadoral

کاربر
2020-10-19
4
0
42
سلام تلفن ثابت هست که شماره میگیری تماس برقرار نمیشه ولی دیگران زنگ میزنند تماس برقرار میشه ؟ایراد از کدام قسمت برد می تواند باشد؟ با تشکر

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
وقتی سوکت تلفن رو بهش وصل کنم بوق تلفن قط میشه
با احترام
سلام . منظورتون از این جمله چی بوده ، چون بدون سوکت بوق دارید ولی سوکت رو وصل میکنید قطع میشه ؟!!
دقیقا مورد مشابه برق خوردگی با گوشی پاناسونیک ثابت داشتم که هر چی گشتم ، وریستور پیدا نکردم . شورتی تو پل دیودها و زنر فقط داشت . این مورد شما هم احتمالا چیزی شبیه باید باشه .
موفق باشید عزیزم

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
با احترام
سلام . منظورتون از این جمله چی بوده ، چون بدون سوکت بوق دارید ولی سوکت رو وصل میکنید قطع میشه ؟!!
دقیقا مورد مشابه برق خوردگی با گوشی پاناسونیک ثابت داشتم که هر چی گشتم ، وریستور پیدا نکردم . شورتی تو پل دیودها و زنر فقط داشت . این مورد شما هم احتمالا چیزی شبیه باید باشه .
موفق باشید عزیزم

سلام و احترام
منظورم بوق تلفن مغازه بود تا سوکت این تلفن رو وصل میکنم بوق تلفن مغازه قط میشه که قطعا شورتی داره ولی چون وریستور پیدا نکردم گفتم چه قطعه ای میتونه معیوب باشه
مرسی از راهنماییت اتفاقآ تو مسیر ورودی لاین پل دیود داره احتمالآ همون شورت شده فدای تو

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Parsa2309

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
سلام
پل دیود رو عوض کردم
الان مشکل دیگه داره
آداپتور رو وصل میکنم آمپر زیاد میکشه به حدی که ولتاژ ۵ آداپتور صفر میشه منتظر کمک دوستان هستم

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
با سلام
دوستان سر راه ورودی خط تلفن که مشتری زده به برق این دو قطعه رو داریم ، راهنمایی میکنید چیه ؟ آیا سوخته ؟ تو بازار گیر میاد یا نه ؟

پیوست‌ها

بالا