آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آيا امکان تغيير سریال n70,n73 وجود دارد ؟

ahmadreza25

کاربر
2008-09-20
16
1
سلام دوست عزیز
اگه یادتون باشه چند مدت پیش برنامه Easy IMEI Changer2 رو برام گذاشتین.
من در حال حاضر در آموزشگاه موبایل مشغول یادگیری هستم و امروز با مربی در مورد این برنامه صحبت کردم و از ایشون خواستم نوع کابل برای اینکه یگ گوشی n73 رو تغییر بدم رو بهم بگه و ایشون گفت که اصلا این برنامه نمیتونه این کار رو انجام بده و باید این کار از طریق باکس انجام بشه که گفت خیلی هم مشکله و من این کار رو برات انجام میدم و 70.000 تومان ازت میگیرم.
اما من حرفشون رو قبول نکردم وگفتم میشه این کار رو کرد. فکر کنم میخواستن حاشا برن.
آیا این صحبت حقیقت داره و نمیشه این کار رو انجام داد؟
و اگر از این برنامه نمیشه نحوه تغییر دادن با باکس رو برام بزارین .اگر هم میشه با چه کابلی می تونم این کار رو انجام بدم.
در ضمن خیلی ممنونم به خاطر مطالب مفید و ارزشمندتون.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ALI.RISIVER

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
774
1,839
USA
WWW.ALIRISIVER.TK
سلام دوست عزیز
اگه یادتون باشه چند مدت پیش برنامه easy imei changer2 رو برام گذاشتین.
من در حال حاضر در آموزشگاه موبایل مشغول یادگیری هستم و امروز با مربی در مورد این برنامه صحبت کردم و از ایشون خواستم نوع کابل برای اینکه یگ گوشی n73 رو تغییر بدم رو بهم بگه و ایشون گفت که اصلا این برنامه نمیتونه این کار رو انجام بده و باید این کار از طریق باکس انجام بشه که گفت خیلی هم مشکله و من این کار رو برات انجام میدم و 70.000 تومان ازت میگیرم.
اما من حرفشون رو قبول نکردم وگفتم میشه این کار رو کرد. فکر کنم میخواستن حاشا برن.
آیا این صحبت حقیقت داره و نمیشه این کار رو انجام داد؟
و اگر از این برنامه نمیشه نحوه تغییر دادن با باکس رو برام بزارین .اگر هم میشه با چه کابلی می تونم این کار رو انجام بدم.
در ضمن خیلی ممنونم به خاطر مطالب مفید و ارزشمندتون.
دوست عزیز ابتدا عنوان مناسب برای پست خود انتخاب کنید

در مورد سوال هم قضیه تغییر سریال n70,n73 و سایر مدلهای bb5 منتفی فقط با تعویض uem امکان پذیر با هیچ نرم افزاری امکان پذیر نیست فقط سریال اگر 12345 شده باشد توسط رایت rpl قابل ترمیم و مجدد سریال خود گوشی برمی گردد احتمالا استاد شما می خواهند ای سی uem تعویض کنند که هزینه ای حدود 70 هزار دارد فعلا امکان تغییر سریال نوکیا توسط هیچ نرم افزار و باکسی نیست موفق باشید

BEBETO

کاربر
2008-01-22
37
86
گوشی که مشکل نداره چرا می خوای imei رو تغیر بدی؟؟؟(خدایی نکرده مگه دزدیه؟؟)
هر جا ببری اول میگن کارتونشو بیار بعد برات عوض میکنن؟؟
اگه هم کارتون نداری باید هزینه بالا بپردازی؟؟(چون کار غیر قانونیه)

بالا