آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: روش تست آی سی اپتوکوپلر

M.babaei

کاربر
2017-09-22
70
63
تهران
با سلام خدمت همکاران گرامی

یه آموزش در مورد تست آی سی اپتوکوپلر دانلود کردم که خیلی کاربردی و میتونه به دردتون بخوره ارزش وقت گذاشتن داره
زبانش انگلیسی ولی تصاویر هم مطلب رو میرسونه

پیوست‌ها

heydar.m.34

کاربر
2020-09-29
4
9
بوشهر عسلویه
دوست عزیز بسیاربسیارزحمت کشیدید که نحوه تست اپتوکوپلرروواسه دوستان گذاشتی ومن به نوبه خودم سپاسگذارم اما یه انتقادسازنده هم دارم خدمتتون واینکه یکی مثل من وشما تقریبا انگلیسمون خوبه خیلی ازتعمیرکاران قدیمی ویا دانش اموزان عزیزمان که علاقه به الکترونیک دارن نمیتونن متون انگلیسی روبخونن وبه محض اینکه مثلا pdfشماروبازمیکنن ومیبینن که زبانش انگلیسیه اونومیبندن وبیخیالش میشن درحالی که شما اموزش خوبی درموردتست این قطعه گذاشتید سعی کنیدازاین به بعد با نرم افزارگوگل ترنسلیت متون روبه زبان شیرین پارسی برگردونیدممنون

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
با سلام خدمت همکاران گرامی

یه آموزش در مورد تست آی سی اپتوکوپلر دانلود کردم که خیلی کاربردی و میتونه به دردتون بخوره ارزش وقت گذاشتن داره
زبانش انگلیسی ولی تصاویر هم مطلب رو میرسونه

با احترام
ممنون دوست عزیز، ولی همین مبحث چند نوبت تو انجمن گذاشته شده . تست دقیق اپتوکوپلر ،نیاز به ۲ عدد اهم متر داره که ارزش وقت گذاشتن نداره ولی تستری که در انتهای مطلب وجود داره ، ساختنش راحت و خیلی کار راه انداز و سریع هستش . ۲ سال پیش به صورت چک نویس مونتاژ کردم و راضی کننده هستش .
سپاس
16117359039658289209990326452004.jpg

بالا