آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: سوال در مورد فراموشی پسورد لنوو g580 و نحوه ریست آن

Mehrdad Linu

کاربر vip
vip
کاربر
2020-01-28
30
38
مراغه
سلام

10 سال پیش بنده از این سایت اطلاع داشتم و حتی سورس اون رو هم دارم که تقدیم دوستان میکنم

اما نکته اینه که این سایت برای لپتاپ های لنوو هیچ مستر پسوردی نمیده

پس عملا این سایت بدرد حل کردن مشکل دوستمون نمیخوره

حالا بریم سروقت backdoor که شما همیشه عنوان میکنید

میشه این روش رو هم یادمون بدین ؟؟

https://fa.wikipedia.org/wiki/در_پشتی

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
478
1,429
اینکه مثلا برای B50-80 چیپ امنیتی کدومه ؟

درود در مورد همون لبتاب میخواستن اطلاعاتمو در اخطیارش میزاشتم متهی چون خواست منو ب چالش بکشه و از اونجایی ک من علاقه ای به بحث کردن ندارم نخواستم توضیح بدم اگر پیام رو خونده باشید ایشون گفتن مثلا

من اصلا برای ثابت کردن خودم نیستم پیام ایشون رو خونده بودید متوجه میشدید ک نوشت مثلا برای فلان لبتاب من دنبال ثابت کردن خودم نیستم اگر سوالشون رو جور دیگه ای مطرح میکردن کمک میکردم....

شما اگر در مورد تایپک اطلاعاتی دارید در اختیار صاحب تایپک قرار بدید نه در مورد ثابت کردن اطلاعات بنده...

البته ایرانه دیگه همه میخوان سر تر از همه باشن...

در ضمن من در مورد تایپکی داشتم کمک میکردم که اگر ب ارزش کاری بود کم کم ۲۰۰ تومن هزینه تعمیرش بود...

موفق باشید...

دوست عزیز بنده هیچ قصد و منظوری نداشتم و واقعا سوال پرسیدم و واسه اینکه جو متشنج نشه بلافاصله جواب ندادم
دلیل اینکه گفتم فلان مدل اینه که بتازگی چند تا از B50-70 و B50-80 رو تعمیر کرده بودم و شماتیکشون همش جلوی چشمم بود و همونطور که گقتم یکیشون مشکل پسورد هم داشت که با فلش بایوس برطرف کردم همین.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد اون SDA و SCA هم مقداری مطالعه کردم یک سری توضیح مینوسم که دوستان استفاده کنن

توی مدل های thinkpad اون آی سی امنیتی که در اصل یک EEprom هست رو دیدم

مثلا اینجا برای T430 توضیح داده :

//////////

این شماتیک T430 برای مطالعه بیشتر

///////

توی اون سایت برای مدل های زیادی توضیحات نوشته ولی B50-80 ,.... جزش نبود گویا این مدلها اون آی سی رو ندارن توی شماتیک هم پیدا نکردم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا