آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن n7100 note 2

zoro1r

کاربر vip
کاربر
با سلام
گوشی نوت ۲ هست روشن نمیشه و با وصل کردن کابل شارژ هیچ واکنش نشون نمیده ،البته سوکت شارژ خراب بود تعویض کردم .گوشی حتی با منبع تغذیه روشن نمیشه قبل پاور ۰ و وقتی کلید پاور رو میگیری ۱۷۰ میلی آمپر میکشه و پس از اون دوباره صفر میشه
ممنون و مچکر

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
سلا
جریان کشی لحظه ای به دلیل خرابی تغذیه ، سی پی یو و یا ضربه شدید هست.
اگه روی سی پی یو یا یا هارد هم غیر اصولی کار کرده باشن ارتباط قطع میشه و این مدل جریان کشی به وجو میاد.

zoro1r

کاربر vip
کاربر
با سلام
منظور من از قطع شدن جریان اینه که وقتی پاور رو فشار میدی ۱۷۰ میلی آمپر میکشه و وقتی دست رو بر می داری صفر میشه در صورت نگه داشتن رو ۱۷۰ می مونه.ضمنا دستگاه ضربه نخورده و دستکاری هم نشده .
یه سوال ایا تغذیه و شارژ این گوشی یکی هست یا جدا هستن
این گوشی نه شارژ میشه نه روشن .

آخرین ویرایش:

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
با سلام
منظور من از قطع شدن جریان اینه که وقتی پاور رو فشار میدی ۱۷۰ میلی آمپر میکشه و وقتی دست رو بر می داری صفر میشه در صورت نگه داشتن رو ۱۷۰ می مونه.ضمنا دستگاه ضربه نخورده و دستکاری هم نشده .
یه سوال ایا تغذیه و شارژ این گوشی یکی هست یا جدا هستن
این گوشی نه شارژ میشه نه روشن .
به ابن مدل جریان کشی لحظه ای گفته میشه این گوشی هم ای سی تغذیه داره هم ای سی شارژ.
اگه بی دلیل هست گزینه اول میتونه هارد باشه که اطاعات از روش بوت نمیشه و بعد سی پی یو.
راه دیگه این که [hide]ولتاژ رو روی 4.2 تنظیم کنید و پاور رو یک دقیقه نگه دارید و چک کنید ببینید کدوم ای سی گرم میکنه و بررسی کنید ببینید همون ای سی خراب شده یا سایر قطعات مرتبط باهاش دارن بهش فشار میارن.
[/hide]

zoro1r

کاربر vip
کاربر
به ابن مدل جریان کشی لحظه ای گفته میشه این گوشی هم ای سی تغذیه داره هم ای سی شارژ.
اگه بی دلیل هست گزینه اول میتونه هارد باشه که اطاعات از روش بوت نمیشه و بعد سی پی یو.
راه دیگه این که hidden content may not be quoted
با سلام من به برد ولتاژ دادم پاور هم گرفتم هیچ جای برد داغ نشد

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
اگه با پاور کردن 170 میلی امپر جریان کشی داشته باشه با نگه داشتن پاور قعطا یه جا گرم میشه مگه این که اشتباه اعلام کرده باشی!
اگه هم بی دلیل بوده اولین احتمال همیشه هارد هست ،می تونی هارد رو با سلامت خودش و برد حذفش کنی؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zoro1r
بالا