آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: هنگ کردن روی صفحه welcom در مودم ایرانسل LH92

akjony1692

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-16
236
208
سلام اساتید
یه مودم آوردند که روی صفحه welcom در مودم ایرانسل مدل LH92 گیر می کنه من فریم را با مدل دلینک حتی آنلاک کردم و منو ها عوض شد ولی بازم روی صفحه welcomقفل هست لطفا کسی می دونه باید چکار کرد ؟

akjony1692

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-16
236
208
کسی نمی تونه راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

akjony1692

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-16
236
208
سلام نه جواب نگرفتم طرف آمد دستگاه برد

ehsan.esmaelpour

کاربر
2023-11-19
1
0
مشهد
من یه مودم lh96 داشتم رو ولکام چندین روز گیر کرده بود
مموری و سیم کارتشو در بیارین یه 24 ساعت هم از برق و باطری جدا کنین
دستگاه بالا میاد

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
273
اردبیل
www.mj7.ir
با سلام دوستان باز مطلب کامل درباره LH 96 بگم تا مشگلشون حل بشه تمام مشگلات ولکام و هنگ کردن و no servis همه .راه حلشون اینکه به ارامی ال سی دی از برد جدا کنید و قسمت انتن و cpu هیت کشی کنید مشگل حل میشه 100 بار حل کردم و کاملا عملی هست .فقط فقط ال سی دی از برد فاصله بدین که به گرما حساسه زودی خراب میشه . مشگل زیاد مربوط به چند تا ایسی ریز در قسمت انتنه که حرارت دادن و ریبال خیلی وقت ها حل میشه .
تمام مودم جیبی که از ای سی کولکام استفاده شده بخاطر گرما زیادی که این ایسی تولید میکنه بعد از یه مدت لحیم سردی میکنه مدار با ریبال حل میشه تجربه شخصی بنده در 15 ساله اخیره .کمک کمی باشه به دوستان با خودم قبر نمی برم .
باز دیگه سوال نپرسین کامل توضیح دادم حالا اگه باز حل نشود مربوط به هارد می شه باز فایل مخصوص خودشو داره که بعضی دوستان دارن و کم لطفی میکنن به دوستان و همکاران نمی خوان شر کنن که باز خدا جوابشونو بده .
یا علی
در صورت مشگل با شماره یا ای دی بنده در تماس باشین بنده بخیل و خسیس نیستم تا می تونم کمک می کنم .
///////////////////////

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sjavadtanha

کاربر
2018-03-04
1
0
با سلام دوستان باز مطلب کامل درباره LH 96 بگم تا مشگلشون حل بشه تمام مشگلات ولکام و هنگ کردن و no servis همه .راه حلشون اینکه به ارامی ال سی دی از برد جدا کنید و قسمت انتن و cpu هیت کشی کنید مشگل حل میشه 100 بار حل کردم و کاملا عملی هست .فقط فقط ال سی دی از برد فاصله بدین که به گرما حساسه زودی خراب میشه . مشگل زیاد مربوط به چند تا ایسی ریز در قسمت انتنه که حرارت دادن و ریبال خیلی وقت ها حل میشه .
تمام مودم جیبی که از ای سی کولکام استفاده شده بخاطر گرما زیادی که این ایسی تولید میکنه بعد از یه مدت لحیم سردی میکنه مدار با ریبال حل میشه تجربه شخصی بنده در 15 ساله اخیره .کمک کمی باشه به دوستان با خودم قبر نمی برم .
باز دیگه سوال نپرسین کامل توضیح دادم حالا اگه باز حل نشود مربوط به هارد می شه باز فایل مخصوص خودشو داره که بعضی دوستان دارن و کم لطفی میکنن به دوستان و همکاران نمی خوان شر کنن که باز خدا جوابشونو بده .
یا علی
در صورت مشگل با شماره یا ای دی بنده در تماس باشین بنده بخیل و خسیس نیستم تا می تونم کمک می کنم .
///////////////////////
دمت گرم خیلی ممنون

بالا