آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست pcb مدار محافظ برق

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
سلام این نمونه با خازن طراحی شده است البته مدار فوق را اماده کن و یک عدد ترانس 12 ولت سه سر 300 یا 500 میلی امپر دم دست داشته باش بعد با تغییراتی در همین مدار نوع ترانس دار که مورد علاقه جنابعالی است اوکی می شود مدار را مونتاژ و تست کن هر وقت اماده شد توضیحات برای ترانس دار شدن را به خدمتان عرض میکنم
که نوع ترانس دار این مدار فعلا 9 سال است بدون هیچ دردسری کار می کند
مشاهده فایل‌پیوست 178176

مشاهده فایل‌پیوست 178177مشاهده فایل‌پیوست 178177

مشاهده فایل‌پیوست 178178
سلام
دوست خوبم آقای محمدی یک دنیا ممنونم . ابعاد پشت فیبر چند است ؟
متشکرم

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
سلام آقا سجاد ، وقت بخیر ، من به تازگی وارد این سایت شده ام و با قوانین سایت و نجوه ارسال فایلها آشنا نیستم ، راهنمایی کن چطور می تونم فایلها رو برات ارسال کنم ،
سلام

دوست خوبم آقای سرلک ممنونم
متشکرم

آخرین ویرایش:
سلام
دوست خوبم آقای محمدی یک دنیا ممنونم . ابعاد پشت فیبر چند است ؟
متشکرم
سلام ممنون لطف دارین نسبت به بنده برد مدار چاپی در خانه دم دست ندارم حدودا 3.5 در 7 سانتی متر باید باشد البته اگر از فایل پی دی اف چاپ بگیرید اندازه ها واقعی هستند و اگر دقت زیادی نیاز بود خبر دهید فردا اندازه میگیرم و اطلاع می دهم برد مدارچاپی فوق بسیار فشرده شده است که هزینه چپ فیبر را کاهش می دهد
جمیعا شب خوبی داشته باشین

habib_ghavid

کاربر
2010-08-16
50
80
تهران
سلام ببین دوست من بنده با نرم افزار این مدار را رسم کردم که تحلیل مدار را نیز استاد غزال انجام داده اند که تمام نواقص رفع و مدار تقویت و صد در صد تست شده است
https://www.irantk.ir/threads/79913-تحلیل-و-عیب-یابی-محافظ-یخچال?p=659173&viewfull=1#post659173

سلام مدار فوق در اکثر محافظ های بازار با آرایش قطعات به صورت متفاوت استفاده شده که با چک کردن ده دوازده برند متفاوت این نتیجه حاصل شده مدار فوق در پرتیوس طراحی شده و دارای عملکرد و ثبات خوبی هست اما اگر از یک ترانس دو سر دوازده ولت استفاده کنید عمری معادل محافظ های قدیم آیدین خواهد داشت که با تغییرات جزئی قابل حل می باشد شب خوش

بالا