آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: آیا کسی در مورد این ویدئوی ارسالی اطلاعاتی داره؟

micromg

کاربر
2018-03-26
84
124
سلام توی این ویدئو خازنهای SMD که نشتی دارن توسط هوم یک باند تشخیص داده میشن وتعویض و جایگزین میشن ولی من نتونستم کامل پی ببرم که چه چیزی باعث بوجود اومدن اون هوم میشه اون المانی که دستش هست وباهاش روی برد مانور میده چی میتونه باشه دوستان ؟تاجایی که من متوجه شدم این دوستمون برد رو در حالی که روشن هست خاهای خرابش رو قابل شناسایی و تعویض میکنه

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
من فیلم را ندیدم ولی بهترین وسیله اسکوپ است .حداقل هر تعمیر کار الکترونیک باید یک اسکوپ انالوگ داشته باشد اگر توانش را دارید یک اسکوپ دیجیتال هم بگیرید

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام توی این ویدئو خازنهای SMD که نشتی دارن توسط هوم یک باند تشخیص داده میشن وتعویض و جایگزین میشن ولی من نتونستم کامل پی ببرم که چه چیزی باعث بوجود اومدن اون هوم میشه اون المانی که دستش هست وباهاش روی برد مانور میده چی میتونه باشه دوستان ؟تاجایی که من متوجه شدم این دوستمون برد رو در حالی که روشن هست خاهای خرابش رو قابل شناسایی و تعویض میکنه

سلام
اونی که دستش هست هد مربوط به کاست های قدیمی هست و مدارش پری امپلی همراه با امپلی معمولی .
چطور تشخیش میده رو نمی دونم باید تست کنید.
[hide]
default.gif
[/hide]
موفق باشید.

K-E-M

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-12-09
334
635
سلام طبق فرمایش استاد jfrras هد کاست و مدار مربوط شه ولی چیزی تعویض نشد فقط موقع لحیم کاری یک جرقه دیده میشه که فکر کنم پدر برد و در اورد این فیلما 99 درصد سر کاریه

بالا