آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

غیر فعال بودن گزینه تنظیم سرعت رایت

meigoon

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-11-09
642
3,504
سلام خدمت اساتید محترم
احتراماً خواهشمندم دلیل اینکه گزینه تنظیم سرعت در برنامه های رایت مثل نرو و غیره در هنگام اضافه کردن فایل از سیستم غیر فعال شده اند توضیح فرمائید (قبلاً قابل تنظیم بود) البته برای اطمینان از نداشتن مشکل نرم افزار ویندوز جدید نصب شده است ولی تغییری در عیب حاصل نشده است
با تشکر

reza1559

کاربر
2008-02-15
89
221
اين مساله ربط به نوع سي دي و يا دي وي دي خام شما داره! البته من يه تجربه ديگه هم که در اين زمينه دارم بعضي وقتها به نوع رايتر هم بستگي داره!
مثلا من با سوني مشکل داشتم اما گيگابايت اين مشکل رو با همون مارک دي وي دي نداشت! مارک رايتر من سوني هستش که بنظر من مارک خوبي نيست چون با خيلي از دي وي دي ها همين مشکل رو داره در صورتيکه وقتي مارک گيگابايت رو روي همون سيستم با همون مارک دي وي دي خام امتحان کردم مشکلي نداشته و براحتي سرعت رو تعيين کردم!

meigoon

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-11-09
642
3,504
سلام
ضمن تشکر از دوست عزیز جناب reza1559 خواهشمندم دوستان عزیز دیگری که در این مورد تجربه دارند راهنمائی فرمایند. سپاسگذارم

justfree

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-31
867
3,137
ایران
بعضی اوقات هستش که در هنگام تعیین نوع cd یا dvd اشتباه کردیم و استباهی یه cd زو توی درایو گزاشتیم و میخوایم باهاش dvd رایت کنیم
در انتخاب نوع رایت و دیسکت دقت کنید

siyavash_wow

کاربر vip
vip
کاربر
2011-06-15
14
14
اقا وقتی تجربه ندارید الکی راهنمایی نکنید.این موضوع اصلا ربطی به cd , dvd نداره.nero یا نرم افزلر رایتی که استفاده میکنی با رایترت سازگار نیست.سعی کن اخرین ورژن نرو رو نصب کنی و به صورت لایت هم نصبش نکش سعی کن nero suite رو نصب کنی که حدود 400 مگابایته.در ضمن به روز بودن nero معیاری برای این نیست که حتما رایترت رو بشناسه شاید مثلا nero10 نشناسه ولی nero7 بشناسه.بستگی به تاریخ تولید رایترت داره.سعی کنید از nero یی که داخل پکیج dvd میباشد استفاده کنید.

meigoon

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-11-09
642
3,504
اقا وقتی تجربه ندارید الکی راهنمایی نکنید.این موضوع اصلا ربطی به cd , dvd نداره.nero یا نرم افزلر رایتی که استفاده میکنی با رایترت سازگار نیست.سعی کن اخرین ورژن نرو رو نصب کنی و به صورت لایت هم نصبش نکش سعی کن nero suite رو نصب کنی که حدود 400 مگابایته.در ضمن به روز بودن nero معیاری برای این نیست که حتما رایترت رو بشناسه شاید مثلا nero10 نشناسه ولی nero7 بشناسه.بستگی به تاریخ تولید رایترت داره.سعی کنید از nero یی که داخل پکیج dvd میباشد استفاده کنید.
سلام دوست عزیز و تشکر از راهنمائی شما اما نرم افزار نرویی که در پک خود رایتر بوده نصب کردم که این مشکل را پیدا کرده در حالیکه قبلاً همین رایتر و همین نرو با هم کار می کردند البته دلیل اصلی تعویض ویندوز هم همین غیر فعال شدن تنظیم سرعت رایت(که قبلاً فعال بوده) می باشد که نتیجه نگرفتم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام این گزینه در همه نرو ها هست ولی ممکنه مکان اون فرق بکنه. شما سمت چپ صفحه برنامه یک فلش کوچک داره که وثت بزنی یک سری گزینه ها کشویی باز میشه به چپ فکر کنم بعضی از اونجا بود. به هر حال اگر خواستید برنامه Teamviwer رو نصب کنید من رو سیستمتون ریموت دسکتاپ میکنم براتون چک میکنم
موفق باشید

بالا