آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کم نور شدن چراغ مودم ip link و خاموش شدن ان

houshmand77

کاربر
2020-05-19
2
2
سلام مودم ip link مدل ip wdl-rt1t1r-b دارم چند تا خازنش باد کرده بود با مشابه خودش جایگزین کردم ولی با هم بعد از چند دقیقه روشن شدن چراغ های مودم کم نور میشه و خاموش تا وقتی ادابتورش رو نکشیدم و چند ساعت میمونه دوباره چند دقیقه روشن می شه
مشکل از چی هست
با تشکر

heical

کاربر
2011-05-13
306
530
ترجیحا همه خازنها رو با جنس مرغوب تعویض کنید. از سالم بودن آداپتور هم اطمینان حاصل کنید

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
سلام مودم ip link مدل ip wdl-rt1t1r-b دارم چند تا خازنش باد کرده بود با مشابه خودش جایگزین کردم ولی با هم بعد از چند دقیقه روشن شدن چراغ های مودم کم نور میشه و خاموش تا وقتی ادابتورش رو نکشیدم و چند ساعت میمونه دوباره چند دقیقه روشن می شه
مشکل از چی هست
با تشکر

سلام
اهم دکمه روشن و خاموش مودم رو اندازه بگیرید اگر زیاد شده کانتکت های داخل دکمه کثیف شدن اگر در توانتون هست دکمه رو باز کنید و کانتکت ها رو تمیز کنید یا دکمه رو تعویض کنید

king-editors

کاربر vip
vip
کاربر
دوست عزیز لطفا یک عکس با کیفیت از پشت و روی برد بفرستید تا بتونیم راهنمایی بهتر کنیم.وقتی خازن باد کرده مشکل در بخش تغذیه برد هست و باید قطعه به قطعه چک شود تا از سلامت قطعات مطمئن بشید

houshmand77

کاربر
2020-05-19
2
2
ترجیحا همه خازنها رو با جنس مرغوب تعویض کنید. از سالم بودن آداپتور هم اطمینان حاصل کنید

ممنون از راهنمایی 2 بار این کار رو کردم مثل اینکه این مشکل اپیدمی برای تمام ip link ها چون تا الان 3 تا این مشکل داشتم

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR
درود بر شما

شما باید ولتاژ خروجی رگلاتورهای روی برد را اندازه بگیرید و یادداشت کنید و وقتی مودم به مشکل خورد مجدد این ولتازها را هم اندازه گیری کنید و ببینید کدام ولتاژ افت می کند .

دمای قطعات را هم در حین کار و بعد از قطع شدن مودم مورد بررسی قرار دهید ...

با سپاس

IP-LINK IP-WDL-1T1R-B V2.0 .jpg

echolife5

کاربر vip
vip
کاربر
2020-05-07
16
20
اخه کی خازن 50 ولت میزاره روی این مودم اونم خط مسیر تغذیه سی پی یو
لطفا تعویض کنید

بالا