آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

دانلود: برنامه visualizer 3d

sami70

کاربر
2012-11-21
10
61
دانلود رایگان

این برنامه تاکید میکنم دمو نیست فول ورژن هستش و قابلیت اپدیت دارد الکی به بعضی ها برا ویژوالایزر پول ندید از اینجا دانلود کنید .

[hide]مشاهده فایل‌پیوست Visualizer3D 2.0.1 setup.zip[/hide]

تمامی امکانات برنامه فعال هستش و پسورد نمیخواد با خیال راحت استفاده کنین و به اشتراک بزارین به زودی فایل ساخت درایور اسکنر فوق پیشرفته و راهنمای کامل ساختشو خواهم گداشت با نظراتتان مرا یاری کنید .

آخرین ویرایش:

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
باسپاس فراوان ازشما
من هنوزفایل روبازنکردم اگه قابلیت بروزرسانی داشته باشه که معرکه هست ومیتونه مشکل بسیاری ازدوستان روحل کنه ودست بسیاری ازکلاه بردارهاوسودجوهاروببنده
یک سوال ایامداری که میتونه اطلاعات روازدودرگاه RXوTXدستگاه بگیره وبه لپ تاپ بصورت بلوتوث ارسال کنه رو دارین ؟البته سرعت انتقال دیتا هم مهمه
منتظرفعالیتهای مفیدشماهستیم 
باارزوی توفیق

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
دانلود رایگان

این برنامه تاکید میکنم دمو نیست فول ورژن هستش و قابلیت اپدیت دارد الکی به بعضی ها برا ویژوالایزر پول ندید از اینجا دانلود کنید .

hidden content may not be quoted

تمامی امکانات برنامه فعال هستش و پسورد نمیخواد با خیال راحت استفاده کنین و به اشتراک بزارین به زودی فایل ساخت درایور اسکنر فوق پیشرفته و راهنمای کامل ساختشو خواهم گداشت با نظراتتان مرا یاری کنید .

بزرگوارقراربودفایل ساخت درایواسکنرفوق پیشرفته روبه اشتراک بزاری چراهنوزخبری نشده؟ راستی ایابرنامه ویژوالایزرفول ورژن روبرای سیستم اندرویدهم دارین؟
باسپاس

آخرین ویرایش:

shirinniknam

کاربر vip
کاربر
2022-10-01
2
0
39
وقتی برنامه ویژوالایزر رو باز میکنم تا با دستگاه مرتبط بشه پیغام خطا میده با اینکه لب تاب میگه که با دستگاه ارتباط داره ولی نرم افزار ارتباط نداره و کانکت نمیشه با اینکه قبلا میشد؟؟؟

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
وقتی برنامه ویژوالایزر رو باز میکنم تا با دستگاه مرتبط بشه پیغام خطا میده با اینکه لب تاب میگه که با دستگاه ارتباط داره ولی نرم افزار ارتباط نداره و کانکت نمیشه با اینکه قبلا میشد؟؟؟

سلام با ویندوز xp سازگارتره با 10 اذیت می کنه . 7 رو تست نکردم .

بالا