آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل دستگاه پوز PAX D210 بعد از تعمیر

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی
مشتری دستگاه پوز pax مدل D210 رو با عیب روشن نشدن برای تعمیر آورد و با تعویض سوکت شارژ مشکل بر طرف گردید
ولی به علت باز شدن دستگاه جهت تعمیر دستگاه ارور PED Tampered PLS input PWD رو میده و یک پسورد میخواد
بنده تا به حال دستگاه پور تعمیر نکرده بودم و اطلاعی از سیستم امنیتی اونها نداشتم
راه حل چیه ؟
آیا پشتیبان پوز که به صورت دوره ای دستگاه رو آپدیت میکنه قادر به رفع این مشکل هست ؟

با تشکر

e647_20200729_203746.jpg

آخرین ویرایش:

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
سلام دوست عزیز واسه رفع تمپر دستگاه کارتخوان خودت این رمز رو امتهان کن احتمالا مشکل حل شه 9876

تشکر دوست عزیز فردا امتحان میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم خدمتتون

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
سلام دوست عزیز واسه رفع تمپر دستگاه کارتخوان خودت این رمز رو امتهان کن احتمالا مشکل حل شه 9876

تشکر دستگاه رفع تمپر شد فقط الان ارور no application میده که فکر میکنم دستگاه نیاز به پروگرام داره

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
سلام دوست عزیز من خودم داخل شرکت سامان کیش کار میکنم از این موارد زیاد دیدم موقعی که شما دستگاه پد شده رو با رمز 9876 باز میکنید باید با فلش دوباره برنامه بدید که بایسد بدونید قبل کدوم psp با این دستگاه کار میکرده اگر مالکیتی باشه که هیچ اگر هم عمانی باشه وظیفه اوپراتور هست تعویض کنه که هیچ گونه خسارت یا هزینه شاملش نمیشه ولی در کل اگر دوباره هم برنامه بدید دوباره بعد دو سه روز ped میشه

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
سلام دوست عزیز من خودم داخل شرکت سامان کیش کار میکنم از این موارد زیاد دیدم موقعی که شما دستگاه پد شده رو با رمز 9876 باز میکنید باید با فلش دوباره برنامه بدید که بایسد بدونید قبل کدوم psp با این دستگاه کار میکرده اگر مالکیتی باشه که هیچ اگر هم عمانی باشه وظیفه اوپراتور هست تعویض کنه که هیچ گونه خسارت یا هزینه شاملش نمیشه ولی در کل اگر دوباره هم برنامه بدید دوباره بعد دو سه روز ped میشه

راهی هست که قبل از باز کردن دستگاه جلوی PED شدن رو بگیریم ؟
کلا روال استاندارد تعمیر این دستگاه ها چیه ؟

Milad-mahak

کاربر
2020-11-24
2
4
37
سلام . خیر . چون خود شرکت pax و خیلی از شرکت های دیگه این کار رو کردن که دستگاه توسط افراد دیگه باز نشه . یه نو امنیت هستش که به محض باز شدن و یا زمین خوردن فعال میشه

بالا