آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تعمیر پاور access 300w مدل 300PA(P4)

ghessi71

کاربر
2018-11-20
65
46
31
با تشکر از همه دوستان با تعویض خازن کنار سیم سبز پاور استارت خورد صدای حاصل نیز از خود ترانس اسنتبای است هست ولتاژ سیم های ۱۲ و ۵ و ۳.۳ و ۵- و ۱۲- به ترتیب برابر ۱۰٫۵ و ۴.۱و۳.۰۱ و ۴.۵- و ۹.۸- می باشد.������������������������کلا فکر کنم باید بی خیال پاور شم

سلام خازن کنار سیم سبز همینجوری تعویض کردید یا توی تست با مولتی متر هم مشکل داشت میخوام ببینم توی تست خرابی خازن نشون داده یانه در تمل فقط خراب بوده؟

ghessi71

کاربر
2018-11-20
65
46
31
سلام تشکر مشکل حل شده در واقع مشکلی اصلی ترانزیستور c945 ترانس چاپر بوده که قبل از تعویض اون ای سی تعویض کرده بودم سوخته بود ای رو دوباره که خود ای سی هم تعویض کردم خازن های اطرافش هم تعویض کردم اوکی شد.در مورد تست ای سی که مال من ka7500b بودش بگم که وقتی مولتی متر روی تست بوق باشه پایه ۱۲ که مثب ورودی و ۷ که منفی ورودی هستش نباید اصلا بهم راه بده وگرنه سوخته تا جایی که من تست کردم این شکلی میشه فهمید تقریبا دو تا ای سی مقایسه کردم هردوتا که سوخته بود یکی اهم کمی داشت و دومی بوق میزد که سوخته بود

ghessi71

کاربر
2018-11-20
65
46
31
اقا من بازم با این پاور مشکل دارم دوباره روشن نمیشه یه بار روشن میشه بعد خاموش میشه از چی میتونه باشه

بالا