آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل کلید لمسی در چای ساز

j.parhaze

کاربر
2019-12-10
5
4
33
با سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان
بنده یه چای ساز برند دلمونتی دارم که کلید های لمسی از روی شیشه کار نمی کنن ولی وقتی شیشه رو بر می دارم و روی پلاتین ها انگشت می زنم کار می کنن در ضمن تمامی سطح تماس ها رو هم با سمباده نرم تمیز کردم و لحیم سردی رو هم اگه بوده گرفتم ولی باز هم کلید های لمسی از روی شیشه کار نمی کنه. اگه دوستان تجربه ای دارن لطفا راهنمایی کنین در ضمن دستگاه غیر از این مورد هیچ مشکل دیگه ای نداره. ممنون از لطف شما.

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
بنده یه چای ساز برند دلمونتی دارم که کلید های لمسی از روی شیشه کار نمی کنن ولی وقتی شیشه رو بر می دارم و روی پلاتین ها انگشت می زنم کار می کنن در ضمن تمامی سطح تماس ها رو هم با سمباده نرم تمیز کردم و لحیم سردی رو هم اگه بوده گرفتم ولی باز هم کلید های لمسی از روی شیشه کار نمی کنه. اگه دوستان تجربه ای دارن لطفا راهنمایی کنین در ضمن دستگاه غیر از این مورد هیچ مشکل دیگه ای نداره. ممنون از لطف شما.

با سلام خدمت شما همکارگرامی
ولتاژ تغذیه ای سی برنامه را اعلام بفرمایید.(احتمال خرابی خازن پلی استر (MKT) و یا الکترولیتی وجود دارد)

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
865
تهران

دوست عزیز نیاز به سمباده نبوده در واقع این کلید ها اثر خود فنر یا فشردگیش تاثیری در کار شما نداره البته اگه مدل شما فنری باشه شما با انگشت هم قسمتی که فنر تاچ متصل شده را لمس کنید عمل میکنه و شما در واقع اگر بدونه شیشه عمل میکنه و با امد شیشه رو عمل نمیکنه دستگاه را یدون شیشه پاور کنید شیشه رو را قرار دهید احتمالا دکمه دمای بالا و پایین دما کار کنه یا حداقل یکی در این موارد دقت شود هر سه کلید از نظره اندازه مساوی و به شیشه بچسبند چون اگر یکی از کلید ها بیشتر فشار بیاره اون ایسی cmocتاچ قادر به تشخیص نیست این اصول اولیه همانطور که همکار عزیز آقا مهران فرمودند از سلامت تغذیه و کامل بودن ولتاژ خروجی و خازن ها مطمن شوید اگر اینها نبود یا تاثیری داشت بفرماید تا راه حل نهایی را بگم خدمتتون

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
475
950
سلام
منم با این مشکل مواجه شدم. تغذیه چایساز خراب بود بعد از تعمیر . روی شیشه فقط کلید روشن و خاموش گاهی کار میکند
لطفا دوستان راهنمایی کنن . با تشکر

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
475
950
سلام
منم با این مشکل مواجه شدم. تغذیه چایساز خراب بود بعد از تعمیر . روی شیشه فقط کلید روشن و خاموش گاهی کار میکند
لطفا دوستان راهنمایی کنن . با تشکر

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود دوست عزیز اول کاش پست جدید بزنید
مدل چای ساز
عکس بردت بزار تا بتونم برا حل مشکل کمکت کنم

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
475
950
سلام. به نظرم اگر مشکلات موضوعی باشه بهتره
همچنین با ادامه دادن این تاپیک ، تاپیک از حالت بی نتیجگی در میاد
اینم خدمت شما
۲۰۲۱۰۸۲۱_۲۱۱۴۳۶.jpg
۲۰۲۱۰۸۲۱_۲۱۱۶۴۸.jpg

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
دوست عزیز بدون شیشه عمل می کنه و با شیشه نه فقط هم دکمه پاور این مشکل داره درست متوجه شدم ؟
یعنی دکمه های دیگر با شیشه هم درست عمل می کنن
دکمه پاور بدون شیشه درست عمل می کنه

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
ببخشید مار اومده بود توی کار گاه مجبور شدم برم

اگر چیزای توی پست قبلی گفتم درسته سه راه دارد .
اول پاک کردن یا شستشوی شیشه . دو بیشتر باز کردن فنر فقط همون دکمه که با شیشه درست عمل نمی کنه سوم پد رسانا چسبی درون بازار هست و صد درصدی هست

بالا