آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

لطفا کمکم کنید

ahmadreza25

کاربر
2008-09-20
16
1
سلام
من نرم افزار Easy IMEI Changer2 رو لازم دارم
لطفا اگه این برنامه رو دارین برام بزارین تا دانلود کنم.
خیلی ممنون

moen7000

Banned
2008-05-28
589
1,379
www.irantk.info
سلام
من نرم افزار easy imei changer2 رو لازم دارم
لطفا اگه این برنامه رو دارین برام بزارین تا دانلود کنم.
خیلی ممنون

بفرما دوست عزیز

با كمك اين نرم افزار مي تونيد سريال جهاني گوشي رو عوض كنيد

البته اين نرم افزار روي كامپيوتر نصب ميشه و موبايلتون بايد با كابل به كامپيوتر وصل باشه

پس از انتخاب پورت مربوطه مي تونيد سريال نامبر گوشي رو تعويض كنيد

پیوست‌ها

ahmadreza25

کاربر
2008-09-20
16
1
سلام
دستتون درد نکنه
یه چند تا سوال داشتم:
با کابل usb نمیشه گوشی رو وصل کرد؟
برای همه ی گوشی ها جواب میده؟
از کجا بفهمیم که الان گوشی رو شناخته و میشه عوضش کرد؟
اگه میشه یه توضیح در مورد عملکرد برنامه بدین؟
باز هم از شما تشکر میکنم.

moen7000

Banned
2008-05-28
589
1,379
www.irantk.info
تغيير سریال گوشي Imei با كمك اين نرم افزار مي تونيد سريال جهاني گوشي رو عوض كنيد البته اين نرم افزار روي كامپيوتر نصب ميشه و موبايلتون بايد با كابل به كامپيوتر وصل باشه پس از انتخاب پورت مربوطه مي تونيد سريال نامبر گوشي رو تعويض كنيد.

گوشی را با کابل به کامپیوتر وصل کنید. فقط Com1 را تیک بزنید. گزینه Auto det را اتخاب کنید. سریالی را که دوست دارید وارد کنید و Write to phone را بزنید. سریالی که وارد میکنید باید یه سریال درست و فابریک باشه. این سریالها رو هم از گوشیهای از رده خارج به عاریت میگیرند. چون هر شماره سریالی برای خودش فرکانسی دارد تا بتوانند آنرا رهگیری کنند. سریال جهانی گوشی همان سریال 15 رقمیه که با *#06# رویت میشه.
.چون این یک کار نرم افزاریه پس مخابرات هم متوجه نمیشه. اگر دقت کرده باشید قبل از این برنامه ی رجیستری گوشیها توسط مخابرات,زیاد از این تیپ گوشیهای رجیستر شده تو بازار با قیمت پایینتر وجود داشت.مخابرات دید که از این طریق چه حجم عظیمی گوشیه قاچاق وارد میشه دیگه این قانون رجیستری گوشیها رو لغو کرد. برای برگشت به حالت اول هم همین مراحل رو دوباره با سریال فابریک انجام میدهید و سریال گوشی بحالت اول برمیگردد

بالا