آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

روشن نشدن چراغها

mycitykh

کاربر vip
کاربر
2012-05-28
16
7
ماشینم رو تازه گازسوز کردم. همه چی اوکیه اما چراغهای نمایشگر گاز فقط 3 تاش روشن میشه و چهارمی اصلا روشن نمیشه. مخزن 100 لیتری گذاشتم و 12 کیلو گاز میزنم. مشکل کجاست؟

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
865
تهران
ماشینم رو تازه گازسوز کردم. همه چی اوکیه اما چراغهای نمایشگر گاز فقط 3 تاش روشن میشه و چهارمی اصلا روشن نمیشه. مخزن 100 لیتری گذاشتم و 12 کیلو گاز میزنم. مشکل کجاست؟
اخ CNGها فشار کافی ندارن همیشه چند کیلو کمتر از ظرفیت میزنن .البته اینا نمایشگرا و سنسورشون یجور باید کالیبره بشن من خودم داشتم چراغ ۴و۳خیلی زود خاموش میشن از اونطرف چراغ ۲خیلی دیرتر .اصلا دقیق نبود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mycitykh

mycitykh

کاربر vip
کاربر
2012-05-28
16
7
چراغ سوم خیلی دیر خاموش میشه. منظورتون اینه که نمایندگی کارش رو درست انجام نداده؟

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس

مبارک باشه
احتمال داره کپسول هوا داشته باشه
آیا در ابتدای نصب و بعد از پر نمودن گاز سری اول هواگیری نموده اید؟

هر چند خطرناک میباشد و شاید بهتر باشه توضیح ندهم
ولی خودت هم میتونی هواگیری کنی

از آنجاییکه هوا باعث میشه مخزن به خوبی پر نگردد لذا احتمالش هست با هواگیری برطرف شه
باید هنگام تخلیه کامل گاز و قبل از پر نمودن ببرید نمایندگی تا هوای احتمالی رو تخلیه و صفر نمایند

mgs

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-26
375
588

شما اول ببین یه ماشین دیگه هم که با همین تجهیزات گاز سوز شده همین ۱۲کیلو گاز میزنه یا بیشتر میزنه.

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,296
ایران

دوست عزیزم اگر ماشین با گاز به خوبی کار کنه مشکل شما از پتانسیومتر کشوی بغل رگلاتور است . که پر بودن کپسول را نشان میدهد جهت تست دو تا سیم به این پتانسیومتر وصل است با وصل این دو سیم کل ال ای دی های سبز روشن خواهد شد. وبا قطع سیم کل ال ای دی های نمایشگر خاموش خواهد شد.

mycitykh

کاربر vip
کاربر
2012-05-28
16
7
ممنون از همه دوستان. موارد گفته شده رو امتحان میکنم و به شما اطلاع میدم

بالا