آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن ماندن یکی از چراغهای پورتهای شبکه بدون اتصال کابل و چشمک زدن آن در TPlink مدل TL-WR740N ورژن 4.27

ptaabodi

کاربر
2009-11-10
48
352
شیراز
mikrotikfa.com
سلام بر همکاران عزیز...

دوستان یک Access Point با برند TP-Link مدل TL-WR740N ورژن 4.27 دارم که وقتی روشنش میکنید کاملا بالا می آید و حتی از طریق وایرلس میشه به اون کانکت شد، منتها چراغ Ether4 (چراغ پورت 4 Lan) با اینکه به هیچ کابلی وصل نیست روشن میمونه و چشمک هم میزنه انگار داره دیتا رد و بدل میکنه. اگرم کابل به پورتهای دیگرش وصل کنیم کارت شبکه کامپیوتر وصل میشه و حتی IP هم دستگاه میگیره ولی نمیتواند با آن دیتایی رد و بدل کند.
یک عکس براتون گذاشتم میخواستم نظرتونو بدونم...
TL-WR740N-v4.27.jpg
* ریست شده، لحیم سردی ها رو هم گرفته ام.
* بنظر مشکل از CHIP اون به شماره : AR9331-AL3A

هست ولی متاسفانه IC آن گیر نمیاد.

بطور کل اگر دوستان تجربه مشابه در این مدل یا مدلهای مشابه داشته اند ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با تشکر فراوان

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,797
سلام بر همکاران عزیز...

دوستان یک Access Point با برند TP-Link مدل TL-WR740N ورژن 4.27 دارم که وقتی روشنش میکنید کاملا بالا می آید و حتی از طریق وایرلس میشه به اون کانکت شد، منتها چراغ Ether4 (چراغ پورت 4 Lan) با اینکه به هیچ کابلی وصل نیست روشن میمونه و چشمک هم میزنه انگار داره دیتا رد و بدل میکنه. اگرم کابل به پورتهای دیگرش وصل کنیم کارت شبکه کامپیوتر وصل میشه و حتی IP هم دستگاه میگیره ولی نمیتواند با آن دیتایی رد و بدل کند.
یک عکس براتون گذاشتم میخواستم نظرتونو بدونم...* ریست شده، لحیم سردی ها رو هم گرفته ام.

بطور کل اگر دوستان تجربه مشابه در این مدل یا مدلهای مشابه داشته اند ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با تشکر فراوان

اگه فایلش رو دارید یک بار آی سی فلش رو پروگرم کنید. فکر کنم تو سایت باشه

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
سلام . به گفته دوسته عزیزمون
firstcartiba اول فلش کن اگر نشد
بگید تابهتون بگم شیراز کجا میتونید این آی سی پیداکنید

ptaabodi

کاربر
2009-11-10
48
352
شیراز
mikrotikfa.com
سلام
ورژن 5 توی سایت هست، اینی که من دارم ورژن 4.27 هست.
کسی از دوستان دامپ کامل این ورژن رو داره؟

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
سلام پاساژ قائم داخل مشیرفاطمی

ptaabodi

کاربر
2009-11-10
48
352
شیراز
mikrotikfa.com
سلام بر همکاران عزیز...

یک عکس براتون گذاشتم میخواستم نظرتونو بدونم...* ریست شده، لحیم سردی ها رو هم گرفته ام.

با تشکر فراوان

*مشکل حل شد...

همانطور که قبلا گفتم مشکل از CHIP اون به شماره : AR9331-AL3A بود که با یک CHIP به شماره: AR9331-AL1A که Revision دیگری از AR9331 میباشد و از IC KALA خریدم، تعویض و مشکل بصورت کامل مرتفع شد.

پیروز . سربلند باشید
پوریا تعبدی
کارشناس ارشد امنیت شبکه
مدرس و مشاور رسمی مایکروسافت ،میکروتیک و سیسکو و مدرس الکترونیک و سخت افزار

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamid1912
بالا