آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشگل در پاورm21s 3300w

masoudshiako

کاربر vip
کاربر
2019-08-24
5
1
سلام. عرض ادب. دوست عزیز این مشکل رو تونستین حل کنین؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan

Mrzarei9856

VIP+ افتخاری
کاربر
2022-04-30
12
4
شیراز
سلام اگر سرعت سوئیچ زنی ماسفت های سوئیچینگ پایین باشه این مشکل بوجود میاد

• Like

morteza00987

کاربر
2016-12-22
3
1
سلام دوستان منم ستا پاور دارم ک فقط همین ارور رو میزنن تا الان هم نفهمیدم چیه. با ی پاور دیگه ک سالم بود هر دو رو کنار هم گذاشتم و کلی از قطعات رو چک کردم حتی جابجا کردم بازم متاسفانه مشکل حل نشد احساس من اینکه چاپر ها جریان کشی خوبی ندارن ولی نتونستم تعویضشون کنم کار سختی بود. اما مطمئنم ک برد کنترلی که وسط چاپر ها هست پروتکت میکنه و ولتاژ خروجی قطع میشه و یا کنترل برد نمیتونه ولتاژ پاور رو ب درستی کنترل کنه، من خیلی کار کردم روی این مشکل همش به این نتیجه رسیدم که ی ایرادی توی این برد واسه کنترل ولتاژ هست

yones8051

کاربر vip
کاربر
2018-12-19
89
349
34
ارور مربوط به هشبردها solt ها سوکت از کنترل برد به هشبردها رو چک کن قشنگ سوکت تمیز باشه و سرجای خودش باشه......ارور اول و دوم هم مربوط ایراد از پاور است........این مشکل رو در پاور m32 حل کردم....... به دلایل حرفه ای از نشر عمومی آن در انجمن معذورم........چون شامل هزینه است........

آخرین ویرایش:

morteza00987

کاربر
2016-12-22
3
1
سلام بر دوستان و همکاران عزیز.
بچه ها من برد وسط چاپر رو هم با یه پاور سالم عوض کردم و باز هم نتیجه نداد و فهمیدم ک اصلا مشکل از برد کنترل پاور هم نیست.
الان قصد دارم آی سی های درایور ماسفت که به شماره ۳۲۲۴t هستن رو تعویض کنم، انشالله بعد از تست نتیجه رو خدمتتون اعلام میکنم

• Like

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
ارور مربوط به هشبردها solt ها سوکت از کنترل برد به هشبردها رو چک کن قشنگ سوکت تمیز باشه و سرجای خودش باشه......ارور اول و دوم هم مربوط ایراد از پاور است........این مشکل رو در پاور m32 حل کردم....... به دلایل حرفه ای از نشر عمومی آن در انجمن معذورم........چون شامل هزینه است........
همکار گرامی به نظرتون این درسته بیاید راهنمایی ابتدایی و ساده که اکثرا انجام میدن را اینجا بگید تا برسید به حرفه ای بودن
چند وقته دیگه کلا این دستگاه ( به دلیل تولید دستگاه های جدیدتر ) کسی شاید نگاهشون هم نمیکنه چه برسه تعمیر
حرفه ای بودن این بود که همکارایی که واقع گیر این مشکل بودن رو راهنمایی میکردید چون این سایت و انجمن برای همین تشکیل شده
هدف شما از این پست وقت وفقت تبلیغات بوده

yones8051

کاربر vip
کاربر
2018-12-19
89
349
34
همکار گرامی به نظرتون این درسته بیاید راهنمایی ابتدایی و ساده که اکثرا انجام میدن را اینجا بگید تا برسید به حرفه ای بودن
چند وقته دیگه کلا این دستگاه ( به دلیل تولید دستگاه های جدیدتر ) کسی شاید نگاهشون هم نمیکنه چه برسه تعمیر
حرفه ای بودن این بود که همکارایی که واقع گیر این مشکل بودن رو راهنمایی میکردید چون این سایت و انجمن برای همین تشکیل شده
هدف شما از این پست وقت وفقت تبلیغات بوده
خود انجمن تعمیرکاران دسترسی به بخش vip+ رو به شرط ارسال 200 موضوع مفید در سال کرده.......‌ینی شما باید هر یکروز و نیم یک موضوع بفرستید‌......کدامیک از ما توانستیم هم دنبال کار و زندگی باشیم و هم در انجمن 200 تاپیک مفید ارسال کنیم........شما انتظار نداشته باشید با پرداخت مبلغی ناچیز در سایت عضو شده و از همه تجربیات که اکثر آنها با زحمت و تست و ازمایش و خطا و بعضا باعث خسارت به شخص شده ، بدست آمده استفاده کنید و بهایی نپردازید...........

اَلا یا اَیُّهَا السّاقی اَدِرْ کَأسَاً و ناوِلْها
که عشق آسان نمود اوّل ولی افتاد مشکل‌ها

گشتم جمله شهرها نیست شکر مگر تو را
با تو مکیس چون کنم گر تو شکر گران دهی

morteza00987

کاربر
2016-12-22
3
1
سلام دوستان عزیز خسته نباشید
همکاران عزیز و بزرگوار من آی سی های ماسفت درایور خروجی که گفته بودم رو هم عوض کردم اما متاسفانه بازم مشکل رفع نشد و همچنان زیر بار پاور خطا میزنه و همین مشکل ادامه داره.
اگه دوستان دیگه پیشنهادی دارن گوش میکنم و سعی میکنم انجام بدم با تشکر.🙏

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
خود انجمن تعمیرکاران دسترسی به بخش vip+ رو به شرط ارسال 200 موضوع مفید در سال کرده.......‌ینی شما باید هر یکروز و نیم یک موضوع بفرستید‌......کدامیک از ما توانستیم هم دنبال کار و زندگی باشیم و هم در انجمن 200 تاپیک مفید ارسال کنیم........شما انتظار نداشته باشید با پرداخت مبلغی ناچیز در سایت عضو شده و از همه تجربیات که اکثر آنها با زحمت و تست و ازمایش و خطا و بعضا باعث خسارت به شخص شده ، بدست آمده استفاده کنید و بهایی نپردازید...........
درود
دوست عزیز در رابطه با انجمن اگه اینقدر سخت نگیره که اصلا نمیتونه پایدار بمونه و الان جزء اولین ها نبود . اتفاقا با این حجم اطلاعات با ارزش و اساتید با سواد 200 موضوع تعدادی نیست .
در مورد موضوع دوم اشتباه بعضی ها همین جاست این فکر میکنن اگه مطلبی آموزشی رو مخفی کنند باعث پیشرفت و بالا رفتن درامد میشه درصورتی هیچ تاثیری در روند کار و درامد ما نداره مطمئن باشید یه فرد دل بزرگ بالاخره این مشکل رو حل و اینجا اموزش میده بارها توی این چند سال شاهد این موضوع بودم
همکار عزیز خیلی ها اینجا مطالبی رو بازحمت و سعی و تلاش و حتی خسارت بدست می اورن یا اموزش میدن یا اصلا حرفش رو نمیزنن ( من بلدم ولی نمیگم)
من خودم تو کار تعمیر ماینر نیستم و هیچ نیازی به این آموزش ندارم . توی حرفه ای که کار میکنم اگه نوشته ها و فایل های آپلود شده (بابت بسیاری از آن ها هزینه پرداخت کردم ) تو 4 سال اخر من رو در انجمن یه نگاه بکنید متوجه خواهید شد شاید روی هم رفته 10 درخواست نداشتم ولی تاجایی بلد بودم و تجربه داشتم مشکل دوستان رو یاری کردم
موفق باشید

بالا