آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواستت فايل فلش مودم هوآوی مدل EchoLife HG521

Navid-Aref

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-23
385
796
سلام من یه مودم هوای وی دارم مدل echolife hg521مشکل عدم روشن شدن چراغ وای فای رو داره هرکار میکنم نمیتونم وایفاشو فعال کنم به ریستم چراغش عکس العملی نشون نمیده لطفا راهنمایی کنید چطور مشکلمو برطرف کنم باتشکر

سلام. دقیقا همین مدل مودم با همین ایراد دیروز به دست من رسید که روند تعمیرش رو برای شما شرح میدم:
اول از همه تمام خازنهای 100 میکرو فاراد پنج گانه برد (سه تاشون بدون اینکه در ظاهرشان معلوم باشد کاملا ظرفیت خالی کرده بودند و در حد نانو فاراد شده بودند!) را تعویض کردم. دو خازن 470 میکرو هم حدود 100 میکرو فاراد ظرفیتشون کم شده بودند که آنها را هم تعویض کردم. بایوس را هم با دامپی که آقا سعید11 در بالا قرار دادند با تعویض مک آدرس که در ردیف شماره 003FC060 قرار دارد مجدد پروگرام کردم. باز هم وایفای نیامد. ولتاژ گیری کل برد هم نسبت به گراند کاملا بدون مشکل بود. در نهایت به آداپتور مشکوک شدم. وایفای برد با منبع تغذیه صنعتی بر روی 5 ولت روشن شد ولی با آداپتور خودش نمیشد. با تست آن معلوم شد که دچار کاهش ولتاژ و آمپراژ شده. با باز کردن آداپتور، خازن 1000 میکرو خروجی آن باد کرده بود. با تعویض آن و اتصال آداپتور به مودم، چراغ وایفای روشن شد و قابلیت ریست دکمه ریست هم برگشت.

پیوست‌ها

• 61 کیلوبایت بازدیدها: 59
  • 68 کیلوبایت بازدیدها: 50
آخرین ویرایش:
بالا