آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل پاور صنعتی 12v 5a شماره آیسی

وحیدوحید

کاربر vip
کاربر
2019-07-03
10
6
سلام مهندس خسته نباشید من دقیقا مثل همین پاور که عکسشو گذاشتین دارم و ایسی ۸ پایه سوخته و هیچ شماره ای هم نداره میخواستم بپرسم برای شما شماره داره لطف کنی به من بگی؟تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,041
2,861
32
عکس مورد نظر پیدا نشد

ضد حال به کاربران و بیننده موضوع
وقتی که عکس و تصاویر در آپلود سنتر بار گذاری می کنید در تنظیمات فایل رو به ماندگاری دائم تغییر بدهید بعد از انقضای اینطوری نشه قطعاٌ پست و تاپیک شما در چرخه اطلاعات در جریان است لذا تنظمیات کار با سایت را فرا بگیرید به همین موضوع دوباره بر خواهی گشت سهل انگار نباشید
ghhh.png

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
سلام مهندس خسته نباشید من دقیقا مثل همین پاور که عکسشو گذاشتین دارم و ایسی ۸ پایه سوخته و هیچ شماره ای هم نداره میخواستم بپرسم برای شما شماره داره لطف کنی به من بگی؟تشکر

درود

بنظرم قسم خوردیدکه هیچ اطلاعاتی رو کامل و واضح ندی.

۱- از چه کسی سوال کردی؟
۲- کدوم عکسو من گذاشتم ، عکس زیاد گذاشتم.
۳- شما که عضو هستی چرا تصویر برد را مستقیما ارسال نکردی؟
بنفع خودته که پاسخگو ، کمتر به زحمت بیافته و اطلاعات و تصویر لازم را ارسال کنی که ناگزیر به تحمل زحمت جستجو و صرف وقت قابل توجه نباشه ، وگرنه ممکنه پاسخی ازش نگیری.

سپاس

آخرین ویرایش:

وحیدوحید

کاربر vip
کاربر
2019-07-03
10
6
سلام خسته نباشی مهندس دلیلی برای اذیت کردن نمیبینم من فکردم وقتی زیر اون پست شما پاسخ رو نوشتم همراه همون پست به شما نمایش داده میشه مثل کامنت گذاشتن یا ریپلای در اینستا این دفعه اول بود در اینجا سوال پرسیدم..عکس مربوطه برای منبع تغذیه سویچینگ ۱۲ ولت ۵ امپر هستش که ایسی هشت پین سوخته اما هیچ شماره ای و مشخصاتی روش نداره چون عکس مربوط به منبع تغذیه شما دقیقا همون مدلی هست که من دارم خواستم بپرسم برای شما مشخصات روی ایسی هست یا نه اگر هست لطف کنی به منم بگی تا تهیه کنم و اگر نه که هیچی و ممنون از وقت شما و سوال دیگم این بود من اون مقاومت 2 وات 0.16 اهم رو نتونستم پیدا بکنم بجاش دوتا 1 وات 0.33 اهم معمولی موازی کردم گذاشتم اما مقاومت سوخته پنج رنگ و دقیق تر هست ایا ایراد نداره؟ عکس هم اپلود کردم با تشکر

پیوست‌ها

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
سلام خسته نباشی مهندس دلیلی برای اذیت کردن نمیبینم من فکردم وقتی زیر اون پست شما پاسخ رو نوشتم همراه همون پست به شما نمایش داده میشه مثل کامنت گذاشتن یا ریپلای در اینستا این دفعه اول بود در اینجا سوال پرسیدم..عکس مربوطه برای منبع تغذیه سویچینگ ۱۲ ولت ۵ امپر هستش که ایسی هشت پین سوخته اما هیچ شماره ای و مشخصاتی روش نداره چون عکس مربوط به منبع تغذیه شما دقیقا همون مدلی هست که من دارم خواستم بپرسم برای شما مشخصات روی ایسی هست یا نه اگر هست لطف کنی به منم بگی تا تهیه کنم و اگر نه که هیچی و ممنون از وقت شما و سوال دیگم این بود من اون مقاومت 2 وات 0.16 اهم رو نتونستم پیدا بکنم بجاش دوتا 1 وات 0.33 اهم معمولی موازی کردم گذاشتم اما مقاومت سوخته پنج رنگ و دقیق تر هست ایا ایراد نداره؟ عکس هم اپلود کردم با تشکر

درود

اگه از من سوال کردی ؟
شماره آی سی رو نمیدونم ولی در تاپیک‌ها جستجو کن قطعا پاور مشابه پیدا میکنی و آی سی مشخص میشه.
تا جایی که بخاطر دارم شماره ۴ رقمی داره که آخرش 42 یا 43 هست.البته اگه اشتباه نکنم .

موازی کردن مقاومت هایی که فرمودید و تعداد رنگ ها اشکالی نداره.

ازآنجاکه احیانا اختلالات اینترنتی موجب نواقصی در نحوه ارسال برخی از کاربران محترم شده لذا جهت پیشگیری از خطاهای احتمالی بعرض میرسانم.
اگر در خصوص یک پست و خطاب به ارسال کننده پست سوالی داری باید زیر همون پست از دکمه « پاسخ با نقل قول » استفاده کنی و سپس اظهارات خود را تنظیم و و نهایتا از دکمه « ارسال پاسخ سریع » برای ارسال استفاده کنی.
تا ضمن ارسال نظرات خودتان ، ضمنا کپی پست مورد نظر مخاطب هم در صدر اظهارات خودتان ارسال بشه و مشخص بشه در خصوص کدوم پست ، اظهار نظر میکنی یا از چه کسی سوال میکنی .

سپاس

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762

درود

اگه پایه 7 تغذیه آی‌سی باشه و پایه 5 گراند باشه احتمالا uc3842 هست و با احتمال زیاد معادل uc2842 , uc1843 , uc1842 , uc2843 , uc1844 , ucuc2844 , uc1845 , uc2845 , uc3845 هست.
که دراینصورت پایه 2 باید فیدبک باشه و به کوپلر منتهی بشه و پایه 6 باید خروجی باشه و به ترانزیستور یا فت منتهی بشه. (یعنی باید مستقیما یا با مقاومت سری به گیت یا بیس متصل بشه.)

سپاس

رسول21

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-09-04
200
409
لطفا یه عکس از لیبل پاور بدین من چند مدل دارم ببینم

وحیدوحید

کاربر vip
کاربر
2019-07-03
10
6

سلام
عکسهارو خدمتتون ارسال کردم
ایسی 3842 رو خودم جایگزین کردم اما جواب نداد با تشکر

پیوست‌ها

وحیدوحید

کاربر vip
کاربر
2019-07-03
10
6
درود
تو نمونه ای که من دارم

12V 5A

MODEL = S-60-12

JSL-60W BOARD NUMBER

U3 = 2269AP = OB2269AP​
درود
تو نمونه ای که من دارم

12V 5A

MODEL = S-60-12

JSL-60W BOARD NUMBER

سلام ممنون
من عکس منبع تغذیه رو براتون فرستادم جسارتا میشه ببینید ایا منبع تغذیه شما همین نمونه هست یا فرق میکنه اگر همین نمونه هست من ایسی ob2269 رو جایگزین کنم با تشکر از شما

پیوست‌ها

بالا