آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خرابی وای فای (WiFi) مودم TpLink 8901n

bahramikhah

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-15
434
1,111
55
کبودراهنگ همدان
با سلام خدمت استادید عزیز انجمن

یه مورد مودم tplink 8901n برام آوردن که مشکل وای فای داره :disturbed:

یعنی اینکه اینترنت میره با پورت های شبکه و هیچ مشکلی از این بابت نداره ولی وای فای توسط هیچ گوشی یا لپ تاپی شناسایی نمیشه و هر تنظیماتی که برای وای فایش انجام میدم ( از تغییر ssid گرفته تا افزودن مک دستگاها) روش انجام نمیشه متاسفانه.

خواستم از طریق تنظیمات خود مودم فریمور جدید بهش بزنم که خطا داد

خواستم از اساتید بپرسم که تا حالا به این مشکل بر خوردن یا نه :khandehhh:
و قبل از اینکه برم آی سی فلشش رو دربیارم و دوباره برنامه بریزم توش آیا راه دیگه ای هست یا نه

ممنونم از همه شماnamaste

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,796
اگر آی وایرلس خیلی داغ نمی کنه ، چراغ وایرلست روشن هست یا نه ؟ برخی موارد کلید وایرلس می تونه مشکل داشته باشه
کنار رگلاتورها که دو عدد هستش دو تا خازن 16 ولت 470 هست اول اونا رو تعویض کن. اگه راه نیفتاد پروگرم کن و در نهایت باید کریتسال را عوض کنی و تست کنی.

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران

یعنی اینکه اینترنت میره با پورت های شبکه و هیچ مشکلی از این بابت نداره ولی وای فای توسط هیچ گوشی یا لپ تاپی شناسایی نمیشه و هر تنظیماتی که برای وای فایش انجام میدم ( از تغییر ssid گرفته تا افزودن مک دستگاها) روش انجام نمیشه متاسفانه.

و قبل از اینکه برم آی سی فلشش رو دربیارم و دوباره برنامه بریزم توش آیا راه دیگه ای هست یا نه

ممنونم از همه شماnamaste
سلام...معمولاً این برند، به صورت مستقیما آخرین ورژن رو قبول نمی کنه...آپدیت هارو باید به ترتیب بزنین

bahramikhah

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-15
434
1,111
55
کبودراهنگ همدان
اگر آی وایرلس خیلی داغ نمی کنه ، چراغ وایرلست روشن هست یا نه ؟ برخی موارد کلید وایرلس می تونه مشکل داشته باشه
کنار رگلاتورها که دو عدد هستش دو تا خازن 16 ولت 470 هست اول اونا رو تعویض کن. اگه راه نیفتاد پروگرم کن و در نهایت باید کریتسال را عوض کنی و تست کنی.

ممنون بابت پاسخ گویی دوست عزیز ،بله چراغ وایرلس روشن هست و نمی دونم کدوم آی سی وایرلس هست که بگم داغ می کنه یا نه
یه عکسی پیوست می کنم ، اگه اون آی سی سمت چپ برد پایین آی سی وایرلس باشه داغ میگنه و پشت برد رو که نگاه کردم انگار یه کم زرد شده و توی عکس ها می تونید ببنید

اون خازن هایی رو که گفتید امتحان می کنم ببنیم چی میشه نتیجه رو توی تاپیک اعلام می کنم ، مرسی از شما

8151_1.jpg

bahramikhah

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-15
434
1,111
55
کبودراهنگ همدان
سلام...معمولاً این برند، به صورت مستقیما آخرین ورژن رو قبول نمی کنه...آپدیت هارو باید به ترتیب بزنین

سلام ، ممنون بابت پاسخ گویی
منظورتون از اینکه آپدیت ها رو به ترتیب بزنم چی هست ؟ یعنی برم سایت رسمی از ورژن قدیمی بزنم به جدید ؟

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام ، ممنون بابت پاسخ گویی
منظورتون از اینکه آپدیت ها رو به ترتیب بزنم چی هست ؟ یعنی برم سایت رسمی از ورژن قدیمی بزنم به جدید ؟
سلام، دقیقاً...ضمناً پیشنهاد میشه بعد از آپدیت حتماً ریست فکتوری انجام بشه.

آخرین ویرایش:

bahramikhah

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-15
434
1,111
55
کبودراهنگ همدان
سلام، دقیقاً...ضمناً پیشنهاد میشه بعد از آپدیت حتماً ریست فکتوری انجام بشه.

ممنون بابت پاسخگویی
مراحلی که گفتید رو رفتم و متاسفانه جواب نگرفتم
سه تا فریمور رسمی رو از سایتش به ترتیب از پایین ترین ورژن تا بالاترین ورژن که 3 تا بیشتر نبودن رو امتحان کردم ، بعد از هر آپدیت ریست فکتور و باز تنظیمات اولیه رو انجام دادم ولی متاسفانه باز نشد

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
ممنون بابت پاسخگویی
مراحلی که گفتید رو رفتم و متاسفانه جواب نگرفتم
سه تا فریمور رسمی رو از سایتش به ترتیب از پایین ترین ورژن تا بالاترین ورژن که 3 تا بیشتر نبودن رو امتحان کردم ، بعد از هر آپدیت ریست فکتور و باز تنظیمات اولیه رو انجام دادم ولی متاسفانه باز نشد
لطفاً از روی برد عکس بفرستین تا براتون آی سی وایرلس رو مشخص کنم..اون عکسی که گذاشتین زیر برده!!

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,796

ممنونم از همه شماnamaste

با توجه به عکس برد مشخصا ولتاژی که به آی سی می رسه نامناسبه. اگر آی سی خیلی داغ نمی کنه خازنهای 16 ولت 470 کنار سلف های سمت راست برد رو عوض کن که 2 تا هستند . بعد جواب رو اعلام کن

bahramikhah

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-15
434
1,111
55
کبودراهنگ همدان
لطفاً از روی برد عکس بفرستین تا براتون آی سی وایرلس رو مشخص کنم..اون عکسی که گذاشتین زیر برده!!

باشه چشم
بعدازظهر رفتنی مغازه میفرستم خدمتتون
دوتا خازنی که دوستمون گفته بودن رو عوض کردم
الان وای فایش درست شده
منتهی آنتن دهیش خیلی ضعیفه
یعنی باید گوشیو بچسبونی به مودم تا آنتن بده و بره نت
ولی تا ۳۰ سانت به بعد دور میشی کلا آنتن میره
به نظرتون چیه مشکل ؟

بالا