آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: وارد نشدن به تنظیمات مودم Zyxl dell 1202-t10b/b

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
در بعضی از موارد مخصوصا tplink که زمان استاندارد و تعریف شده اش 8 ثانیه میباشد ریست نمیشه و میبایست دقیقا 12 تا 13 ثانیه عمل ریست سخت افزاری رو انجام بدین

البته حین ریست در ثانیه های اول نشون میده ریست شد ولی تا 12 ثانیه نگه دارید

heical

کاربر
2011-05-13
306
530
من همچین مشکلی با مودم خودم که tp link هست داشتم که با تعویض خازن های الکترولیت مودم مشکلم حل شد

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
دوست عزیز سلام

کلا در رابطه با مودم های tplink به این ایرادها برخود کردم که وارد تنظیمات نمی شدن

تعویض آداپتور
پروگرام کردن ای سی و در بعضی مواقع با اینکه ای سی سالم بوده و پروگرام می شد ولی جواب نمی داد و با تعویض ای سی و پرو گرام مجدد مشکل برطرف شده
تعویض خازن های روی برد حتی درصورت مشکل ظاهری ندارن
لحیم سردی ای سی اصلی و قطعات smd
ای سی ralink خراب شده

موفق باشید

behelsa

کاربر vip
کاربر
2012-12-18
20
11
بیشتر مودم های زایکسل فقط با اینترنت اکسپلورر و همون admin admin وارد میشه. البته در ویندوز 10 با نسخه آپدیت اکسپلورر یعنی edge وارد میشم راحت

farazbzh

کاربر vip
کاربر
2020-10-07
19
36
33
کرمان
سلام به تمام دوستان و اساتید محترم ضمن تشکر از تمام عزیزان مشکل مودم من با اینترنت اکسپلورر حل شد به راحتی داخل کروم و فایرفاکس اصلا جواب نمی‌داد اما با اینترنت اکسپلورر و با یوزر و پس ادمین ادمین به راحتی وارد شد . بازهم از همه اساتید سپاسگزارم

imsi

کاربر vip
کاربر
2016-11-15
3
0
درود
مودم زایکسل 1202 فراموشی رمز ادمینی که تغییر داده شده بود. ریست سخت افزاری جواب نداد.
مودم خاموش - نگه داشتن دکمه ریست - روشن کردن و 30 ثانیه صبر بعد رها کردن دکمه ریست و بعد خاموش روشن مجدد ولی جواب نداد.
هنوز راه کاری نیافتم.

babay surena

کاربر vip
vip
کاربر
2013-11-22
6
5
درود
مودم زایکسل 1202 فراموشی رمز ادمینی که تغییر داده شده بود. ریست سخت افزاری جواب نداد.
مودم خاموش - نگه داشتن دکمه ریست - روشن کردن و 30 ثانیه صبر بعد رها کردن دکمه ریست و بعد خاموش روشن مجدد ولی جواب نداد.
هنوز راه کاری نیافتم.
سلام دوست عزیز با اینترنت اکسپلورر بهتر از کروم و موزیلا جواب میده

بالا