آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست ایسی hfc0500 و ترانزیستور 80r650

judo

کاربر
2010-10-27
202
382
ایران زمین
سلام
این ایسی سویچینگ و ترتنزیستور مربوط به تغدیه بک لایت ال ای دی 55 اینچ هست

hmdm55

کاربر
2019-05-12
5
1
34
سلام خدمت عزیزان و بزرگواران من دنبال این ایسی هستم با ترانزیستور ماسفت 80r650 و 70r600p و ایسی hfc 0500 اگه کسی جای سراغ داره یا برد تغذیه کامل فیلیپس 50put6002 سراغ داره خبرم کنه ممنون و تشکر از همکاران گرامی.

judo

کاربر
2010-10-27
202
382
ایران زمین
سلام نه متاسفانه
خود ایسی سویچنگ hfc0500 تا چند ماه پیش پیگیر بودم یافت نشد
فقط مگر برد اسقاطی باشه از این مدل که بشه کاری کرد و معمولا هم نمایندگیها یا تعمیراتیها همکاری نمی کنند به هر دلیل

ایسی چون سویچینگ تغذیه هست در پاورها هم استفاده میشه که اونم اتفاقی هست که گیر بیاد
من از ایسیهای دیگر سری که خیلی شباهت از لحاظه پایه ها و مدار داخلی داشتند استفاده کردم ولی در کل اذیت میشه ادم
در مورد ترانزیستورها که میتونی از ماسفتهای دیگه و شبیه بهش استفاده کنی
مشکل اصلی ایسی هستند
ظاهرا مال شما هم تغذیه بک لایتش خراب شده و هم خود تغدیه ولتاژهای 5 و12 ولت
الیته رو بردش یه مدار اصلاح ضریب توانم داره
شما می تونید در صورت پیدا نشدن از پاور های دیگه استفاده کنید و مشکلی هم نداره و به راحتی جایگزین می شود ،فقط میماند پاور درایور ال ای دی (بک لایت) که با توجه به ولتاژ بک لایت براش تهیه کنید البته دیگر کنترلی برای کم و زیاد کردن نور بک لایت توسط تنظیمات تی وی ندارید مگر که مداراتی بهش اضاف کنید

judo

کاربر
2010-10-27
202
382
ایران زمین
سلام نه متاسفانه
فقط مگر برد اسقاطی باشه از این مدل که بشه کاری کرد و معمولا هم نمایندگیها یا تعمیراتیها همکاری نمی کنند به هر دلیل

ایسی چون سویچینگ تغذیه هست در پاورها هم استفاده میشه که اونم اتفاقی هست که گیر بیاد
من از ایسیهای دیگر سری که خیلی شباهت از لحاظه پایه ها و مدار داخلی داشتند استفاده کردم ولی در کل اذیت میشه ادم
مشکل اصلی ایسی هستند
شما می تونید در صورت پیدا نشدن از پاور های دیگه استفاده کنید و مشکلی هم نداره و به راحتی جایگزین می شود ،فقط میماند پاور درایور ال ای دی (بک لایت) که با توجه به ولتاژ بک لایت براش تهیه کنید البته دیگر کنترلی برای کم و زیاد کردن نور بک لایت توسط تنظیمات تی وی ندارید مگر که مداراتی بهش اضاف کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hojat88

mohsen13633

کاربر
2022-03-18
3
0
سلام نه متاسفانه

مشکل اصلی ایسی هستند
سلام ای سی hfc 0500 جمهوری پاساژ شرکا امیر ای سی داره

بالا