آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: تعویض کنترلر هارد wd گرین با هارد wd بلو و رفع کندی هارد گرین

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
با سلام ، چند تا هارد گرین وسترن دارم .
و سرعتشان پایین است .
اگر با موتور هارد بلو وسترن تعویض کنم ، مشکلی پیش نمی آید ؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: chapwolf

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
شما از لحاظ فنی نمیتونی همچین کار رو انجام بدی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: chapwolf

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
با سلام ، چند تا هارد گرین وسترن دارم .
و سرعتشان پایین است .
اگر با موتور هارد بلو وسترن تعویض کنم ، مشکلی پیش نمی آید ؟؟؟
سلام
[hide]سرعت پایین هارد می تونه دلایل مختلفی داشته باشه
1-سرعت پایین در خواندن یا نوشتن یکی از هد ها یا تمام هد ها
2-داشتن بدسکتور از انواع مختلف
3-خرابی ماژول خاصی در یک مدل
برای شروع هم می تونید یه نرم افزار که سلامت هارد رو برسی می کنه نصب کنید
مثل HDD sentinel
[/hide]
[hide]

[/hide]
[hide]
[/hide]

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
درود ، هاردهای سبز وسترن به علت کند بودن سرعتشان در بین کاربران محبوب نیست .
برای همین اکثرا بعد از خرید هارد بلو وسترن ، هارد سبز خودشان را دور می اندازند .
بنده چند تا هارد سبز دارم .
موتور سالم است .
آیا صفحه دیسکها را در داخل هاردهای دیگر مثل وسترن بلو و سیگیت می توانم جاگذاری کنم ؟؟

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
برای همین اکثرا بعد از خرید هارد بلو وسترن ، هارد سبز خودشان را دور می اندازند .
موتور سالم است .
آیا صفحه دیسکها را در داخل هاردهای دیگر مثل وسترن بلو و سیگیت می توانم جاگذاری کنم ؟؟

شما قبل برسی سخت افزار باید مراحلی که گفتم رو برسی کنید
اول باید ببینید ایراد برای چی هست
از نرم افزاری که گفتم استفاده کن

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
موتور سالم است .
نه، به هیچوجه.

Shayanx

کاربر vip
vip
کاربر
2019-01-14
6
3
33
سلام من یک هارد وسترن دارم که مشکل کندی سرعت رایت داشت تونستم مشکلشو حل کنم و بیتون میگم چطوری مشکلو حل کنید اول برید با نرم افزار hdd regeretor کل هارد اسکن کنید و مطمعن بشین بد سکتور نداره بعد از مطمعن شدن الاین کنید هارد که تو گوگل انگلیسی سرچ کنید سایت وسترن دیجیتال نشون از اونجا دانبود کنید نصب کنید ببین هارداتون الاین شدن یا نه اگه شدن و بازم کنید سرعت داری تو سرعت رایت داری یک فایل بزرگ بزار کپی بشه بعد برو device manger قسمت disk drives تو اونجا درایو هارد رو پیدا کن و روش کلید راست کن وpropertis چپ کلید کن و بعد پنجره که باز شد policios برو اونجا تیک دوتا گزینه رو بردار بعد ok کن بعد دوباره تیکشونو برن و دوباره ok بزن ببنین سرعتش درست میشه واسه من که سرعت رایت هاردم 13 مگ شد 70 تا 80 میرفت سرعتم درست شد ممنون که خوندید

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
سلام من یک هارد وسترن دارم که مشکل کندی سرعت رایت داشت تونستم مشکلشو حل کنم و بیتون میگم چطوری مشکلو حل کنید اول برید با نرم افزار hdd regeretor کل هارد اسکن کنید و مطمعن بشین بد سکتور نداره بعد از مطمعن شدن الاین کنید هارد که تو گوگل انگلیسی سرچ کنید سایت وسترن دیجیتال نشون از اونجا دانبود کنید نصب کنید ببین هارداتون الاین شدن یا نه اگه شدن و بازم کنید سرعت داری تو سرعت رایت داری یک فایل بزرگ بزار کپی بشه بعد برو device manger قسمت disk drives تو اونجا درایو هارد رو پیدا کن و روش کلید راست کن وpropertis چپ کلید کن و بعد پنجره که باز شد policios برو اونجا تیک دوتا گزینه رو بردار بعد ok کن بعد دوباره تیکشونو برن و دوباره ok بزن ببنین سرعتش درست میشه واسه من که سرعت رایت هاردم 13 مگ شد 70 تا 80 میرفت سرعتم درست شد ممنون که خوندید

بله هاردهای گرین نیاز هست که الاین بشن. روی سرعت خیلی تاثیر داره.

آخرین ویرایش:
بالا