آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: اطلاعات گوشی الجی K10

Asghar6037

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-08-08
443
1,405
اصفهان . دولت آباد
سلام، دوستان این مدل گوشی رو دارم حافظه داخلیش پر شد و دیگه هنگ کرد . روشن میکردم بعد یه مدت خاموش میشد خودش روشن میشد حالا هم دوسه روزی خاموش بوده میخوام روشن کنم فقط روی لوگوی الجی میمونه میخواستم بدم یکی از دوستام فلش کنه . میخواستم ببینم حالا که روشن نمیشه چطور میشه اطلاعات گوشی رو کپی یا پاک کرد . در ضمن موقعی که روشن میشد دو سه با ریست فکتوری کردم ولی اطلاعات اصلا پاک نمیشد امکان داره هارد گوشی مشکل پیدا کرده باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنیین.

yhsoft

کاربر
2017-07-24
49
58
با سلام.بله امکان اینکه هارد فقط خواندنی شده باشه و بلوک های حافظه اسیب دیده باشه هست. با یه سری باکس میشه اطلاعات رو برداشت البته با احتمالات کم .باید به تعمیر کارهایی که هزینه میکنن و تجهیزات میخرن مراجعه کنین. من سامسونگ داشتم. اطلاعات رو برام واکشی کردن

partis

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2015-09-28
252
481
سلام با باكس اختاپوس ميشه اطلاعات رو برداشت و در صورتي كه مشكل بد افزار باشه امكان تعمير هارد با همين باكس هست ميتوني از دانگل استفاده كني اگه هارد مشكل سخت افزاري داشته باشه با تعويض هارد مشكلتون حل ميشه
اگه اطلاعات گوشي برات زياد مهم نيست خودت مي توني با نرم افزار LG FLASH TOOL و دانلود رام از سايت LG يه بار فلش كني احتمال برطرف شدن مشكلي كه براي گوشي شما افتاذه با فلش زياده

بالا