آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

فایل فلش مودم ایرانسل LH96

Uranus7905

کاربر vip
کاربر
2014-06-16
241
1,695
دقیقا فرمایش شما درسته با یک هیت نرم روی قطعان smd برد 3 تا مودم رو تا بحال راه انداختم و ممنون از تجربه خوبتون .
و برای اون دوست عزیز که میفرماید هیت رو دقیقا توضیح بده باید بگ که شما تعمیر کار نیستی و اینجا انجمن تعمیر کاران هستش بازم از اساتید و همکاران عزیز همینجا تنشکر میکنم

کایا کامپیوت

کاربر vip
کاربر
2012-08-08
55
80
سلام همکاران عزیز .... امروز از این مودم مشتری برام آورد با همین مشکل من هم این تاپیک رو دیدم که دوستان گفتن مشکل هاردش هستش و هیت باید داد .... من هم همینکار رو کردم مشل حل شد .... ممنون از زحمات و راهنمایی دوستان:thanx:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N.badfar

alfa1674

کاربر
2015-05-14
1
1
ببینید اگه داخل تنظیمات میتونید برید (۱۹۲.۱۶۸.۱.۱) میتونید از لینک زیر مشکلتون رو حل کنید، در غیر اینصورت حتمن باید آی سی ایپرام خارج بشه و با دامپ فایل مناسب پروگرم بشه!
مودم شما باید فلش بشه نیازی به حرارت دادن نیست نقطه ضعف این مدل همینه من در 90 درصدشون با فلش زدن جواب گرفتم

nima_d5010

کاربر vip
کاربر
2014-10-11
9
11
سلام به شما همکار عزیز و گرامی همینطور که میفرمایید 90 درصد رو با فلش جواب گرفتید یعنی فلش این مدل رو دارید
لطفا اگر فایل فلشش رو دارید لطف کنید بذاریدش که همکارای دیگه ای هم که توی همین پست درخواست دادن و مشکل دارن مشکلشون حل بشه
ممنونم از شما

N.badfar

کاربر
2021-12-25
113
54
منم این مشکل رو داشتم با هیتر یکم روش گرفتم اوکی شد

بالا