آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: فایل فلش مودمهای Td-Lte ایرانسل

سعید11

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-01
467
1,608
سلام همکاران عزیز فایل فلش مودم همین مدل مودم i40 فقط به جای ایرانسل برای اسیاتک میخواستم اگه کسی موجود داره ممنون میشم

درود بر شما
فایل هر دو مدل(ایرانسل و اسیاتک ) همین فایلی هست که دوستان در سایت اپلود کردند

AbrarCo

کاربر vip
کاربر
2022-10-27
3
0
سلام
ضمن تشکر از فایلی که قرار دادید بنده مک آدرس رو عوض کردم منتها سه تا از مک آدرس درست ثبت میشه اما سه تای دیگری تغییر داده می شود و کلی بنده را بدردسر انداخته است
اگر راهی هست پیشنهاد بدهید

hadioly

کاربر vip
کاربر
2020-07-13
15
7
31
پاسخ : فایل مودم TD-i40-A1 ایرانسل

با من تماس بگیرید 09018806666

samieei

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2014-12-13
64
58

سلام ممنون از لطفتون من مشکل مودمم با فلش حل شد اما دوتا مشکل دارم یکی همینمک آدرس رو نمیدونم چه جوری با مک آدرس خودم جابجا کنم و دوم پسورد جدید الان چیه؟
من با پروگرامر تی ان ام کار میکنم
سلام
دوستان عزیز
فایل دامپ اورجینال مودم ایرانسل مدل TD-i40-A1 رو براتون در این پست قرار میدهم.

فایلی که دوست عزیزمان ahmad_janson قرار دادند فاقد منوهای کامل و بصورت Simple میباشد، اما این فایل بصورت Full Menu و فابریکی مودمهای LTE ایرانسل با منوی Customize شده ایرانسل میباشد.

این دامپ داری مک آدرس: b0-ea-bc-df-1e-5e میباشد که در هنگام پروگرام میتوانید آنرا با مک اصلی مودم خود جایگزین نمایید.

پیروز و سربلند باشید
پوریا تعبدی
کارشناس ارشد امنیت شبکه
مدرس و مشاور رسمی مایکروسافت ،میکروتیک و سیسکو و مدرس الکترونیک و سخت افزار

samieei

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2014-12-13
64
58

سلام دوست عزیز من این خط آدرس رو پیدا نکردم وای کاش پسورد پیش فرض این دستگاه رو هم میزاشتین

دوستان عزیز MAC Address این Dump برابر است با b0-ea-bc-8f-86-1c که باید قبل از Write در پروگرامر آنرا با MAC اصلی دستگاهتون جابجا کنید (در خط 00040028)

پیروز و سربلند باشید
پوریا تعبدی
سلام بزرگوار

soyel

کاربر vip
vip
کاربر
2014-05-26
141
143

سلام
دوستان عزیز
فایل دامپ اورجینال مودم ایرانسل مدل TD-i40-A1 رو براتون در این پست قرار میدهم.

فایلی که دوست عزیزمان ahmad_janson قرار دادند فاقد منوهای کامل و بصورت Simple میباشد، اما این فایل بصورت Full Menu و فابریکی مودمهای LTE ایرانسل با منوی Customize شده ایرانسل میباشد.

این دامپ داری مک آدرس: b0-ea-bc-df-1e-5e میباشد که در هنگام پروگرام میتوانید آنرا با مک اصلی مودم خود جایگزین نمایید.

پیروز و سربلند باشید
پوریا تعبدی
کارشناس ارشد امنیت شبکه
مدرس و مشاور رسمی مایکروسافت ،میکروتیک و سیسکو و مدرس الکترونیک و سخت افزار
سلام
ضمن تشکر از دوست خوبمون من این فایل رو استفاده کردم و مشکل روشن نشدن مودم برطرف شد ولی مشکلی که الان هست اینه که تمامی چراغها در حالت نرمال قرار میگیره ولی عملا ارتباطی با اینترنت نداره. من تمامی فیلدها رو به جز IMEIطبق لیبل زیر مودم تغییر دادم. اما جای فیلد IMEI رو روی فایل پیدا نکردم که ویرایش کنم و حدس میزنم که ارتباط نداشتن به خاطر تغییر IMEI باشه. دوستانی که در اینمورد تجربه داشتن لطفا راهنمایی کنند. سپاسگزار.

بالا