آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نرم افزار نسخه special edition جدید پروگرامر کاربردی CH341A با قابلیت پروگرام آی سی های ATmega

arashn

کاربر
2008-07-26
27
101
یا به عبارتی میکروکنترلرهای ATmega و سایر مدل ها به شرح زیر :
Programmer EEprom Spi Avr Micriwire
12C EEPROM 24 series
SPI FLASH 25series
SPI EEPROM 25/95 series
MICROWIRE EEPROM 93 series
SPI AVR of ATmega MicroControllers

پیوست‌ها

• 139.7 کیلوبایت بازدیدها: 917
  • 74.7 کیلوبایت بازدیدها: 911
  • 71.9 کیلوبایت بازدیدها: 898
آخرین ویرایش:

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
سلام
به نظر من با توجه به قیمت کم و بسیار مناسبش این میتونه بهترین گزینه برای انتخاب پروگرامر موقع خرید باشه زیف مناسب برای تبدیل آی سی های DIP به SMD هم واسش قابل تهیه و استفاده هست همینطور کلیپس 8 پین .
من باهاش هم ایپیرام های سری 24C16 یا 24C64 رو پروگرام کردم راحت هم تراشه های حافظه بایوس مثل سری 25Cxx مربوط به بایوس مادربرد کامپیوتر .
ایپیرام های سری 93XXرو هم خودش مشخص کرده که پشتیبانی میکنه .
البته من برای پروگرام از سخت افزار فابریک این پروگرامر استفاده میکنم و در رابطه با نرم افزار هم غیر از اون که خود سازنده ارائه کرده میتونید از نرم افزارهای مربوط به پروگرم مانند:
ASProgrammer
یا
NeoProgrammer
یا
Programador
و ...
استفاده کنید
که من با دومی یعنی NeoProgrammer راحت تر هستم چون قابلیت تشخص خودکار آی سی رو هم داره که همین کار رو خیلی راحت و سریع تر کرده .

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HS13&86

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر

hail2012maz

کاربر vip
کاربر
2018-05-04
9
2
سلام
به نظر من با توجه به قیمت کم و بسیار مناسبش این میتونه بهترین گزینه برای انتخاب پروگرامر موقع خرید باشه زیف مناسب برای تبدیل آی سی های DIP به SMD هم واسش قابل تهیه و استفاده هست همینطور کلیپس 8 پین .
من باهاش هم ایپیرام های سری 24C16 یا 24C64 رو پروگرام کردم راحت هم تراشه های حافظه بایوس مثل سری 25Cxx مربوط به بایوس مادربرد کامپیوتر .
ایپیرام های سری 93XXرو هم خودش مشخص کرده که پشتیبانی میکنه .
البته من برای پروگرام از سخت افزار فابریک این پروگرامر استفاده میکنم و در رابطه با نرم افزار هم غیر از اون که خود سازنده ارائه کرده میتونید از نرم افزارهای مربوط به پروگرم مانند:
ASProgrammer
یا
NeoProgrammer
یا
Programador
و ...
استفاده کنید
که من با دومی یعنی NeoProgrammer راحت تر هستم چون قابلیت تشخص خودکار آی سی رو هم داره که همین کار رو خیلی راحت و سریع تر کرده .

موفق باشید

سلام لطفا برای. راه اندازی راهنمایی کنید ممنون میشم

بالا