آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: تجربه در تعمیر مودم td-w8950nd ver1.3

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

drbehroozh

کاربر vip
کاربر
با سلام و خسته نباشید
هفته ی پیش برای بنده ی مودم td-w8950nd ver1.3 اوردن که مشکل وصل نشدن به اینترنت داشت یعنی نه چراغ adsl و نه چراغ internet روشن نمیشد.
برد را که باز کردم تعدادی خازن 470 و 1000 ترکیده بود و با تعویض ان ها برد سالم شد
مودم رو تست کرده و تحویل مشتری دادم ولی بعد از بردن تماس گرفت که مودم همچنان مشکل قبلی رو دارد. مودم دیگه بهش دادم که تست کنه گفت کار کرد ولی مودم خودش در ان محل کار نمیکرد ولی مودمه در هرجایی دیگه تست میکردی سالم بود فقط در محل کار خودش کار نمیکرد. بعد از کلی نگاه کردن تصمیم گرفتم وریستور عوض کنم(وریستور خود مودم سالم بود) و دوباره تست کنم
که با تعویض وریستور مودم درست شد و در محل خود مشتری هم کار کرد

آخرین ویرایش:

hamedshd

کاربر
2012-04-11
69
91
شیراز
خیلی ممنون از اینکه تجربیاتتون رو در اختیار ما قرار دادید
با سلام و خسته نباشید
هفته ی پیش برای بنده ی مودم td-w8950nd ver1.3 اوردن که مشکل وصل نشدن به اینترنت داشت یعنی نه چراغ adsl و نه چراغ internet روشن نمیشد.
برد را که باز کردم تعدادی خازن 470 و 1000 ترکیده بود و با تعویض ان ها برد سالم شد
مودم رو تست کرده و تحویل مشتری دادم ولی بعد از بردن تماس گرفت که مودم همچنان مشکل قبلی رو دارد. مودم دیگه بهش دادم که تست کنه گفت کار کرد ولی مودم خودش در ان محل کار نمیکرد ولی مودمه در هرجایی دیگه تست میکردی سالم بود فقط در محل کار خودش کار نمیکرد. بعد از کلی نگاه کردن تصمیم گرفتم وریستور عوض کنم(وریستور خود مودم سالم بود) و دوباره تست کنم
که با تعویض وریستور مودم درست شد و در محل خود مشتری هم کار کرد

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
با سلام . ایشون لطف کردن تجربه شونو دادن . لطف کتید در بخش پرسش و پاسخ سوالتون رو عنوان کنید.باتشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا