آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: پیدا نکردن آی سی رام GNet AD544

Mahyar378

کاربر
2019-05-04
52
67
24
با سلام خدمت اساتید گرامی

بنده یک عدد مودم Gnet AD544 دارم که مودم نه آی پی میده نه ریست میشه و پینگ مودم هم ندارم
مودم وقتی لن وصل میشه چراغ لنش روشن میشه حالتی که داره دیتکت میکنه ولی آی پی نمیده

فایل دامپ مودم رو من توی همین انجمن پیدا کردم اما مودمو که باز کردم چیزی که شبیه آی سی بایوس باشه رو پیدا نکردم!

فقط به یه مورد مشکوک شدم که دورش خط کشیدم ولی جای پایه هاش خیلی تمیز و کارخونه ایه

میشه در مورد پروگرام آی سی این مودم توضیح بدید؟

با سپاس

پیوست‌ها

• 356.2 کیلوبایت بازدیدها: 149

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,796
آی سی این مودم از نوع آی سی های ناند هستش .همونی که روش برچسب داره در قسمت راست تصویر .از پشت مودم هم عکس بذار ببینم اونجا جایی براش در نظر نگرفته

Mahyar378

کاربر
2019-05-04
52
67
24
یک سری ا ز مودم ها هستن که کنار بایوس 4 تا پین دارن . راهی هست که بدون باز کردن آی سی بشه مودم رو فلش زد؟

خرداد

کاربر vip
کاربر
2007-09-07
54
126
اینم یک مودم شبیه مال شماست بنام CNETمدل CAT-854 که ال ای دی های پاور قرمز رنگ روشن میشه و وای فای سبز دائم و لینک بصورت چشمک زن دائمه.
شماره ای سی فلش که مثل مال شما ایسی از نوع نند هست 29LV320 هست که در تصویر اول دورش خط کشیدم درست شبیه مودم شماست
و چون پروگرمر بنده از نوع مینی هست که فقط سری 24X و 25X رو میتونم پروگرم کنم نتونستم واسه این مدل کاری انجام بدم
حالا که پست شما رو دیدم از روی مطلب شما به ذهنم رسید که اون کانکتور 4 پین که فرمودین برای منم هست تو عکس دوم دورش خط کشیدم یه پین ولتاژ و یه پین گراند داره و دوتای دیگه RX و TX هستند که برای دریافت و ارسال دیتا استفاده می شوند.اگر این کانکتور 4 پین مربوط به جیتگ باشه میشه از طریق کابل جیتگ و نرم افزار مربوطه بدون بیرون آوردن ایسی فلش اونو برنامه ریزی کرد. البته من سالها پیش که نسل اول رسیورهای دیجیتال به بازار اومدند مثل رسیورهای استارست 550 و سامسونگ9500 و استرانگ 4620 و ایکلاس 9696 بارها پروسه جیتگ رو روی اونا انجام داده بودم و موفق هم بود ولی حدود 10 سالی از این موضوع میگذره و با ورود گیرنده های جدید و اچ دی و 4K کلا این پروسه فراموش شد. از اونجا که به این مدل کارهای فنی علاقه دارم باید در موردش پیگیری کنم ولی در حال حاضر نمی تونم جواب قاطعی در این مورد بدم اگر شما هم علاقمند هستین با کمک دوستان مطلع در همین تاپیک ببینیم میتونیم کاری در این مورد انجام بدیم یا نه؟
1.JPG
2.JPG

Mahyar378

کاربر
2019-05-04
52
67
24
بله صد درصد . حتی بنظرم‌اگر به نتیجه هم رسیدیم یه تاپیک جدید بزنیم چون خیلی از دستگاها کنار آی سی های رامشون این ۴ تا پین رو دارن ‌خصوصا اکثر مودم ها و عملا بخاطر پروگرام دیگه نیازی به دستکاری برد و لحیم کاری ممکنه نباشه . خیلی دنبالش بودم و میدونستم این ۴ تا پین برای برنامه ریزی هست ولی خب واقعیتش یکم رفتم دنبالش به نتیجه نرسیدم بیخیالش شدم

برای یه سری دستگاها مثل رسیور ها و دستگاه هایی که کابل کنسول و RS232 داشتن من قبلا تجربه آپگرید رو داشتم ولی خب پروگرام رام خیر .
میتونه حرکت بسیار عالی و کاربردی باشه
یک دنیا ممنون از توجهتون

hoseinbig

کاربر vip
کاربر
2012-05-10
14
6
آستارا-گیلان
دوست عزیز آی سی فلش این دستگاه از نوع هشت پایه نیست
همون آی سی که سمت راست پایینه و دو طرفه هست و یه کاغذ روش چسبیده و شبیه صد پاست
اون آی فلش یا بایوی یا همون اپیرامه.
برای پروگرام کردنش نیاز به آداپتور یا همون تبدیل مخصوص به خودشو دارین.
ای آی سی از نوع AL19LV می باید

mrb.pish

کاربر
2019-12-04
2
1
سلام یه عکس واضح از قسمت پاورش میگیری بفرستی
از قسمت پشتش هم بگیری ممنون میشمphoto_۲۰۱۹-۰۸-۲۷_۰۲-۰۶-۵۳.jpg

بالا