آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: بورد پشت السیدی تابا 1040m

Amin.no

کاربر vip
vip
کاربر
2016-03-29
239
287
گیلان
با احترام
این روش راهنمایی و تست ها به نتیجه نمیرسه . روش درست استفاده از قطعات جایگزین و ن مشابه هستش و در نهایت استفاده از ماژول کاهنده . به خودتون و به مشتری خسارت نزنید .
7805 در توان انجام این کار نیست و مشابهات .
سپاس

سلام همکار عزیز ؛ خیلی لطف کردید پاسخ دادید چون خودم فراموش کرده بودم نتیجه کار رو اعلام کنم.
ترانزیستور دارلینگتون tip127 برد هم ایراد داشت و گوشی کاملا به حالت استندبای نمیرفت(صدای قطع رله مانیتور نمی آمد)‌‌ . که با تعویض آن و استفاده از کاهنده مذکور مشکل به کلی رفع گردید. همین مورد موجب زنگ خوردن واحد های بعد این مانیتور میشد. یعنی زمانیکه مانیتور در واحد۱ نصب میشد و زنگ واحد ۳ زده میشد هر سه زنگ میخوردند

Amin.no

کاربر vip
vip
کاربر
2016-03-29
239
287
گیلان
با احترام
این روش راهنمایی و تست ها به نتیجه نمیرسه . روش درست استفاده از قطعات جایگزین و ن مشابه هستش و در نهایت استفاده از ماژول کاهنده . به خودتون و به مشتری خسارت نزنید .
7805 در توان انجام این کار نیست و مشابهات .
سپاس

سلام همکار عزیز ؛ خیلی لطف کردید پاسخ دادید چون خودم فراموش کرده بودم نتیجه کار رو اعلام کنم.
ترانزیستور دارلینگتون tip127 برد هم ایراد داشت و گوشی کاملا به حالت استندبای نمیرفت(صدای قطع رله مانیتور نمی آمد)‌‌ . که با تعویض آن و استفاده از کاهنده مذکور مشکل به کلی رفع گردید. همین مورد موجب زنگ خوردن واحد های بعد این مانیتور میشد. یعنی زمانیکه مانیتور در واحد۱ نصب میشد و زنگ واحد ۳ زده میشد هر سه زنگ میخوردند

Reza.Crow

کاربر
2022-06-21
2
1
سلام .
من آی سی و برد تصویر را دارم اگر خواستید اعلام کنید

ghoghnoospsg

کاربر vip
کاربر
2021-05-01
33
7
این آیسی که ترکیده ۱۱۱۷ هستش ۲۰۲۲۱۰۱۵_۱۶۵۵۴۴.jpg

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,296
ایران
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Parsa2309

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
سلام
دوست خوبم شما که زحمتش را کشیدی . ولتاژ ورودی . خروجی . رگلاتور را هم اعللام میکردی ؟
متشکرم

با احترام
احتمالا لوکیشن نادرست اعلام شده . 1117 ترکیدن نداره . نهایتا داغ میشه و دلیلش قطعات جانبی هستش . این قطعه یه رگلاتور 1,8 ولتیه و ۱ در ۱۰۰۰ میسوزه ولی ترکیدن محاله.
سپاس

بالا