آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: بوت نشدن مادربرد گیگا g41m-es2l

AHMADRG

کاربر vip
vip
کاربر
2009-01-31
149
428
زاهدان
با سلام خدمت دوستان عزیز.مادربرد گیگابایت مدل g41m .زمانی که روشن میکنم صفحه ی اول که میاد خطایی که تو عکس ارسال کردم رو میده و دوباره ریستارت میشه.نه تو تنظیمات بایوس میره نه هیچ عمل دیگه ای انجام میده. در ضمن بایوس رو هم پروگرام کردم.ممنون میشم راهنماییم کنین. IMG_20190608_183141.jpg

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
819
2,350
باران های نقره ای
دوست عزیز باطری بایوس خارج کنید وتنظیمات بصورت دیفالت کنید( جمپر کلیر) هارد سیدی رام و... متصل نباشد وبا یک رم سالم سیستم روشن کنید اگر نشد فایل بایوس سالم از دمپ گرفته شده بزنید

فردا تو ارشیو نگاه میکنم فایلش اگرداشتم میزارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AHMADRG

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام
بفرمایید هر دو ای سی رو پروگرام کردید؟هم بکاپ و هم اصلی؟یکبار دیگه محتویات فایل های بایوس هر دو ای سی رو چک کنید.پیغام اینه که بایوس از ای سی اصلی نمیتونه خونده بشه و از بکاپ میخاد کپی کنه روی بایوس اصلی.ای سی اصلی رو اگر محتویاتش درست بود میتونید عوض کنید.

AHMADRG

کاربر vip
vip
کاربر
2009-01-31
149
428
زاهدان
دوست عزیز باطری بایوس خارج کنید وتنظیمات بصورت دیفالت کنید( جمپر کلیر) هارد سیدی رام و... متصل نباشد وبا یک رم سالم سیستم روشن کنید اگر نشد فایل بایوس سالم از دمپ گرفته شده بزنید

فردا تو ارشیو نگاه میکنم فایلش اگرداشتم میزارم
سلام دوست عزیز.تنظیمات کلیر رو انجام دادم و با رم سالم هم تست کردم.ممنون میشم فایل سالم رو برام ارسال کنین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shadies

AHMADRG

کاربر vip
vip
کاربر
2009-01-31
149
428
زاهدان
سلام
بفرمایید هر دو ای سی رو پروگرام کردید؟هم بکاپ و هم اصلی؟یکبار دیگه محتویات فایل های بایوس هر دو ای سی رو چک کنید.پیغام اینه که بایوس از ای سی اصلی نمیتونه خونده بشه و از بکاپ میخاد کپی کنه روی بایوس اصلی.ای سی اصلی رو اگر محتویاتش درست بود میتونید عوض کنید.

سلام.بله هر دو آی سی رو پروگرام کردم ولی تاثیری نداشت.

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
همین که اشاره ای به رویژن مادربرد نمکنین مشخصه که دقت نکردین.بایوس گیگا از سایت رسمی قابل دریافته.برای دانلود رویژن که در گوشه مادربرد نوشته شده رو مد نظر قرار بدید.
فقط ای سی بکاپ رو پروگرام کنید و بجای ای سی بایوس اصلی بزنید.یعنی تک ای سی

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
خدمت شما از فایل متناسب با مادربرد استفاده کنید

فایل بایوس فقط در قسمت دانلود بایوس ها قرار بگیرد .
اگر با پروگرام جواب نگرفتید جای بایوس بکاپ و اصلی را تعویض نمائید

با تشکر

بالا