آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست pinout کنترل پنل اوتوماتیک بخاری کولر پژو پارس

daeesahon

کاربر
2008-03-10
6
3
با عرض سلام خدما دوستان و اساتید (نمیدونم اینجا جاش هست یا نه لطفا راهنمایی کنید) نیاز به نقشه (pinout) کنترل پنل سیستم تهویه مطبوع اتومات پژو دارم لطفا اگه دوستان در دسترس دارن لطف کنن .عبارت auto چشمک زن و در منو مخفی پنل s1.4 چشمک زنه که نشان از خرابی سنسور دمای بیرونی است . (سوکت - فیش 40 پین هرکدوم از پینها مال چه سنسور و کارایی داره) سوال دوم آیا پژو پارس دوگانه مدل 95 سنسور دمای محیطش پشت آینه سمت شاگرد هست ولی از دسته سیم زیر ستون زیر پا شاگرد تا کنترل پاتل نرفته (ظاهرا روش نوشته 405 که البته داشبرد جدیدا یکی هستن)لطفا دوستان راهنمایی کنن آیا در پشت سپر است یا نه. تشکر فراوان .

آخرین ویرایش:

daeesahon

کاربر
2008-03-10
6
3
سلام اساتید و دوستان بزرگوار از اونجا که نتونستم منتظر بمونم رفتم جلو ماشین رو وارسی کردم و در زیر پانل فن یه جفت سیم آزاد پیدا کردم که بواسطه تصادف صاحب قبلی قیچی و دیگه درست نشده بود یه سنسور آینه ای رو نصب کردم و ارور پانل کنترل رفع شد، ضمن اینکه سنسوری قابل استفاده است که اهمش در دمای معمول حدود ۱.۵ کیلو باشه در صورتیکه سنسور تفاوت زیاد با این رنج داشته باشه ارور چشمک زدن AUTO رو خواهیم داشت.
خوش و سربلند باشید دوستان??????

iman0831

کاربر vip
کاربر
2019-06-22
2
2
با عرض سلام خدما دوستان و اساتید (نمیدونم اینجا جاش هست یا نه لطفا راهنمایی کنید) نیاز به نقشه (pinout) کنترل پنل سیستم تهویه مطبوع اتومات پژو دارم لطفا اگه دوستان در دسترس دارن لطف کنن .عبارت auto چشمک زن و در منو مخفی پنل s1.4 چشمک زنه که نشان از خرابی سنسور دمای بیرونی است . (سوکت - فیش 40 پین هرکدوم از پینها مال چه سنسور و کارایی داره) سوال دوم آیا پژو پارس دوگانه مدل 95 سنسور دمای محیطش پشت آینه سمت شاگرد هست ولی از دسته سیم زیر ستون زیر پا شاگرد تا کنترل پاتل نرفته (ظاهرا روش نوشته 405 که البته داشبرد جدیدا یکی هستن)لطفا دوستان راهنمایی کنن آیا در پشت سپر است یا نه. تشکر فراوان .

سلام دوست عزیز من یه پارس دیدم دمای بیرون رو توی دیجیتال کبلومترش نشون میداد حتی علا مت سانتی گراد هم داشت بعد که رفتم روی کیلومتر دقت کردم دیدم داره و غیر فعاله از اونجا که پارس داشبرد جدید دوتا سنسور دمای محیط داره فکر کنم یکیش برا پشت کیلومتر توی نقشه کیلومتر هم پین هشت رو زده دمای محیط

بالا