آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: شناسایی نشدن کارت گرافیک دراسلاید PCI EXPRESSمادربرد ASUS P8H61-M LE

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
mosaffaجان دستت دردنکنه چک می کنم ببینم نتیجه چی میشه ممنون اززمانی که گذاشتید همه دوستان

mmzhr

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-29
341
13,044
33
همدان
بلاخره خازن های اس ام دی ارتباط بین چیپ و اسلته یا مادربردای جدید اسلت مستقیم به سی پی یو وصله؟شما یه بار چیزی که مینویسی رو بخونید بد نیست.سی پی یو هیچ وقت کار پل رو انجام نمیده اون چیزی که شما دیدی چیپ های هایبرید هست که مجتمع سی پی یو و پل و گرافیک با هم بصورت تک چیپه.ولی سی پی یو سی پی یو هست و چیپ چیپ با وظایف جداگانه.
سال 76 شما چند ساله بودی؟فکر میکنم به اندازه کافی حوصله دارم.

شما بجای اینکه سنتون رو به رخ بقیه بکشید تواضع یاد بگیرید منظورم این بود چرا تعمیرکارای ایرانی همیشه آخرین راه حل رو اول انجام میدن انتقاد کردن بد نیست

بدترین آفت علم آموزی و دانش غروره

آخرین ویرایش:

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
شما بجای اینکه سنتون رو به رخ بقیه بکشید تواضع یاد بگیرید منظورم این بود چرا تعمیرکارای ایرانی همیشه آخرین راه حل رو اول انجام میدن انتقاد کردن بد نیست

بدترین آفت علم آموزی و دانش غروره
شما با افتخار و کاملا متواضع !!!! اومدید نظر دادید که اسلت گرافیک مستقیم وصله به سی پی یو و ربطی به پل شمالی نداره بعد تو همون پست به خازنی اشاره میکنید که متصل به پل شمالی هست.سنم رو به رختون نکشیدم اتفاقا منظورم این بود که با بیست سال سابقه تعمیرات هیچ وقت حداقل در این مقطع بی حوصله نبودم.کاملا هم فرق افاضه فضل کردن بدون داشتن سواد و تخریب رو با اتتقاد میفهمم.

mmzhr

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-29
341
13,044
33
همدان
شما با افتخار و کاملا متواضع !!!! اومدید نظر دادید که اسلت گرافیک مستقیم وصله به سی پی یو و ربطی به پل شمالی نداره بعد تو همون پست به خازنی اشاره میکنید که متصل به پل شمالی هست.سنم رو به رختون نکشیدم اتفاقا منظورم این بود که با بیست سال سابقه تعمیرات هیچ وقت حداقل در این مقطع بی حوصله نبودم.کاملا هم فرق افاضه فضل کردن بدون داشتن سواد و تخریب رو با اتتقاد میفهمم.

طبق شماتیک گفتم اگه دقت کنید مادربردای سری 81 و 110 اینجوریه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza.93

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
478
1,429
بلاخره خازن های اس ام دی ارتباط بین چیپ و اسلته یا مادربردای جدید اسلت مستقیم به سی پی یو وصله؟شما یه بار چیزی که مینویسی رو بخونید بد نیست.سی پی یو هیچ وقت کار پل رو انجام نمیده اون چیزی که شما دیدی چیپ های هایبرید هست که مجتمع سی پی یو و پل و گرافیک با هم بصورت تک چیپه.ولی سی پی یو سی پی یو هست و چیپ چیپ با وظایف جداگانه.
سال 76 شما چند ساله بودی؟فکر میکنم به اندازه کافی حوصله دارم.
سلام
توی مادربرد های H61 اگه اشتباه نکنم فقط سه تا پین مستقیم به چیپ وصل هستن که مربوط به کلاک و wake هستن بقیه از طریق خازن های فیلتر به سی پی یو وصل میشن.:68000000:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmzhr

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
باسلام خدمت تمام دوستان دست گل همتون دردنکنه که کمک کردید و یاری#$V686

تمام ولتاژ هابود روی اسلاید pci expressولی هرچه گرافیک نصب می کردم جواب نمیداد .
باچندین ورژن بایوس پروگرام کردم
چیپ ریبال کردم
سی پی یو تعویض کردم
قطعات کناراسلایت همه سالم بودن تو تست
روی خروجی خود آنبرد مادربرد تصویرمیداد ولی با کارته گرافیکی که نصب می کردم روی اسلاید نه
چون چندتا کار رودستم بود گذاشتم آخرهفته روش بازم کارکنم
خود مشتری یکی دیگه ازاین مادربرد آورد اراقی بکل روشن نمیشد برد اراقی
بفکراین افتادم چیپشو بزارم روی این مادربرد. بعد ازتعویض چیپ مشکل حل گردید خدارو شکر
ازهم ممنونم بخاطرکمک هاتون

بالا