آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک در ساخت این نوع کابل برای سرویس لپتاپ آیا در ایران این کابل وجود دارد؟

فونیکس

کاربر
2023-11-03
52
41
خوزستان
ابا سلام به همه اعضای سایت ، آیا کسی میتونه در ساخت این نوع کابل 30 پین به 8 پین جهت پروگرام کردن بایوس و سرویس نوت بوک کمکی کند؟ من هر چقدر در فروشگاه های ایران گشتم چنین کابلی ندیم حتی کلگی 30 پین که در عکس کاملا مشخص است رو هم نتونستم پیدا کنم !!! خوده کلگی که به پورت روی مادربورد وصل میشه 30 پین هستش باید 8 رشته کابل به این 30 پین وصل بشه ولی معلوم نیست باید به کجاها متصل بشه !!!!! ؟؟؟ در ضمن این مادربورد سونی یک پورت بلوتوث هم داره که نمیدونم برای دیباگ هستش یا اینکه فقط یک پورت بلوتوث معمولی برای وصل شدن به قطعه بلوتوث هستش اینا رو میگم چون خوده مادربورد شیار PCI برای وای فای و بلوتوث داره دیگه چه نیازی به این پورت هستش نمیدونم آیا اونم برای دیباگ هستش یا نه ؟؟؟!!!! اگر کسی میدونه لطفا بگه ممنون...

01.jpg00.jpga.jpgb.jpgc.jpgd.jpgaa.jpg04.jpg005.jpg05.jpg06.jpg
00.jpg
a.jpg
b.jpg
c.jpg
d.jpg
aa.jpg
04.jpg
005.jpg
05.jpg
06.jpg

برای پروگرام کردن مادربورد زیر :
مادربورد سونی مدل sony vaio PCG-71614M VPCCB3S1E نیاز دارم چون یه پورت دیباگ کانکشن داره ولی کابلشو ندارم ممنون میشم اگر کسی در این زمینه تخصصی یا تجربه ای داشته باشه به اشتراک بذاره ، با تشکر فراوان
عکس اول پورت مادربورد سونی دیباک کانکشن هستش و عکسهای بعدی نیز خود کابل رو نشون میده البته این عکسها از یک سایت اروپایی برداشتم >>>>>>>>>>>
01.jpg
00.jpg
a.jpg
b.jpg
c.jpg
d.jpg
aa.jpg
04.jpg
005.jpg
05.jpg
06.jpg

dds1

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
395
446
اراک
سلام. چه خبره اینقدر تصاویر تکراری فرستادی؟؟؟ هرچی میای پایین تموم نمیشه

اول بر اساس pinout سوکت تو برد ویوی مادربرد ببین کدوم پایه ها برای برنامه ریزی هست.

hadi.mrv

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-25
390
591
مشهد مقدس
سلام دوست عزیز
این کابل مخصوص یه سری خاص از نوت بوکها میباشد و روی همه دستگاه ها جواب نمیده

فونیکس

کاربر
2023-11-03
52
41
خوزستان
سلام. چه خبره اینقدر تصاویر تکراری فرستادی؟؟؟ هرچی میای پایین تموم نمیشه

اول بر اساس pinout سوکت تو برد ویوی مادربرد ببین کدوم پایه ها برای برنامه ریزی هست.
با سلام، اگر برد ویو داشت که مشکلی نبود بردویو این مادربورد رو کسی نداره متاسفانه به هرحال ممنون

بالا