آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کار نکردن دکمه 4 پخش جدیدفابریک پژو

behzad bass

کاربر vip
کاربر
2016-08-31
23
41
سلام خدمت اساتید گرامی،
یک پخشه فابریک پژو آوردن که دکمه 4 برای کد دهی و روشن شدن پخش کار نمی‌کرد. راههای زیادی رفتم، هیتر کشی کل پخش از نظر قلع مردگی، برسی همه مسیرها از نظر قطعی، اهمی شدن دیگر کلید ها تغیر اهم مقاومت هاو......ولی درست نشد تا اینکه با اندکی توجه متوجه شدم سوکت فلات اصلی پخش کمی قوس گرفته بود و بعضی پین ها با فلت چفت نمی‌شود با هیتر گرم کردم کمی فشار دادم تا سرد شه و مشکل رفع شد. اینم خدمت اساتید لطفا
IMG_20231221_204023.jpg
نظر یادتون نره

AsgharAAA

کاربر vip
vip
کاربر
2022-10-09
161
130
35
سلام خدمت اساتید گرامی،
یک پخشه فابریک پژو آوردن که دکمه 4 برای کد دهی و روشن شدن پخش کار نمی‌کرد. راههای زیادی رفتم، هیتر کشی کل پخش از نظر قلع مردگی، برسی همه مسیرها از نظر قطعی، اهمی شدن دیگر کلید ها تغیر اهم مقاومت هاو......ولی درست نشد تا اینکه با اندکی توجه متوجه شدم سوکت فلات اصلی پخش کمی قوس گرفته بود و بعضی پین ها با فلت چفت نمی‌شود با هیتر گرم کردم کمی فشار دادم تا سرد شه و مشکل رفع شد. اینم خدمت اساتید لطفامشاهده فایل‌پیوست 209815نظر یادتون نره
درود بر شما، بله این مدل پخشها از این مدل خرابی زیاد براشون پیش میاد که خیلیهاش از آبخوردگی و خرابی همین فلت هست
همین که به فکر اشتراک گذاری این تجربه بودید جای تقدیر داره

سهراب سهرابی

VIP+ افتخاری
کاربر
2014-10-05
604
8,568
س و ب _خاش
درود بر شما، بله این مدل پخشها از این مدل خرابی زیاد براشون پیش میاد که خیلیهاش از آبخوردگی و خرابی همین فلت هست
همین که به فکر اشتراک گذاری این تجربه بودید جای تقدیر داره
با سلام مجدد خدمت اساتید محترم بنده هم امروز با مشکل کار نکردن ولوم وکلیدهای سمت مخالف ولوم یعنی کلیدهای زیر عدد 4پخش کروز مدلCD3011/82 گیر کردم که با گرم کردن هردوسوکت که فلتها را خوب ساپورت نمیکردن عیب برطرف شد این را گفتم چون تا حالا فقط کلید 4 خراب میبود ولی امروز دیدم که هم ولومها وهم کلیدها خراب بودند امیدوارم کار کسی راه بیفته.

بالا