آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پروتکت دستگاه جوش 200 ماسفت سه برد

mojtaba984

کاربر vip
vip
کاربر
2016-05-10
84
59
بندرعباس
درود خدمت همگی. اساتید سوالم در مورد پروتکت یا روشن شدن چراغ زرد اینصور 200 ماسفت 3 برد هست. آیا راه حل جدیدی به غیر از دستکاری سی تی برد مین پیدا نشده؟ سپاسگذار میشم راهنمایی کنید

پیوست‌ها

• 492.9 کیلوبایت بازدیدها: 23

mojtaba984

کاربر vip
vip
کاربر
2016-05-10
84
59
بندرعباس
اساتید نظری ندارید؟ ماسفت های درایو باید چند ولت برق روی بدنه داشته باشن؟ برد تحریک چند ولت؟ درایو باید چند کیلو هرتز باشه برد تحریک چند کیلو هرتز؟ ولتاژ دراو 10ولته و 250کیلو هرتز. برد تحریک ما 5ولته و 114کیلو هرتز. اگر اشتباهی در کاره راهنمایی کنید

Arad56500

کاربر
2021-12-12
2
0
پروتکت یا .... در اینورترهای جوشکاری از دلایل تاراه حل ها ...
سلام و عرض ادب و احترام ، من دنبال دسته بندی خاص معقوله پروتکت و راه تشخیص دقیق و ... مربوطه گشتم هر از چند گاهی مطالبی پیدا کردم اشاره شده ممنون میشم از اساتید بزرگ نظر خودشون رو بفرمایند که اگر یک اینورتر سه برد ۲۰۰ آمپر واقعی دوازده ماسفت دچار ری اکتی مانند پروتکت بشه با در نظر گرفتن درج عدد بالای ۷۰۰ آمپر و ثابت بماند و هر دو ولوم از چرخه خارج شوند ، همینطور هیچ تغییر جریان و گرمایش نامتعارف در سوعیچینگ و گرما ی بالا و چراغ oc هم دیده نمیشه ، ( مطلبی از استاد حیدری دیدم ) که اشاره به نقشه پنج یا شش صفحه ای مدار اینورتر سه برد مربوطه کرده بودن ولی لینک رو پیدا نکردم اگر دوستان دارند ممنون میشم معرفی کنند ، و ری استارت رو لازم دیدن و در خرابی را در معکوس وارد کردن شنت های ۳۱۴۰ ولوم یا در همین حدود ، که دقیقا در مورد مقاومت برنجی سیم تک مثبت که در سوکت سه رشته الصاقی به رابط منفی با رنگ آبی در آمده و هیچ مطلبی از راهنمای برد این نمونه پیدا نمیکنم ، برای اتصال این رشته سیم آبی ه دارای ولتاژ دی سی ،از کجا جداشده ، !؟ و چون احتمال معکوس وارد کردن شنت های ولوم ها وجود دارد البته اصلاح شده ، پایه ها و قلع کاری ها تست شده ، درایو با لامپ فقط تست نشده ، ممنون میشم اگر نقشه ای از این نمونه اینورتر که ( خدا لعنت کنه تولید کننده ای که هر اسمی رو با هر بردی وارد می‌کنه و هیچ پشتیبانی لراش نمی‌ذاره ) پشتبانی ازش نیست در بازار و بسیار قدرتمند و عالی کار میکرد رو لااقل با راهنمایی دوستان و اساتید به تعمیرکار مجرب که نزدیک تهران یا حدود قم و ساوه باشن ممنون میشم برای رفع عیب حضوری خدمتشون برسم ممنون میشم
ممنون میشم اگر هم جهت راهنمایی نحوه یا اشاراتی به چگونگی ری استارت کردن برای رفع مشکل جوش یا قوص بالا بدون هیچ شاهده ظاهری اگر دوستان سراغ دارند بفرمایند
راهنمای برد شماتیک یا دفترچه راهنما رو خواهش میکنم رو هم راهنمایی کنید در کدام آدرس میتونم پیدا کنم در سایت !؟ IMG_۲۰۲۴۰۳۰۴_۱۲۳۸۰۹.jpgIMG_۲۰۲۴۰۳۰۴_۱۲۳۹۱۹.jpg

پیوست‌ها

بالا