آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نقشه سیم کشی ECU زانتیا 2000

hwemrwo

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-11-11
61
485
بوکان
سلام همکار گرامی.هنوز درستش نکردی میخوای اجرت اش رو بگیری.
من که خوب متوجه عرایض شما نشدم . تا جایی که من متوجه شده ام باید چنین واسه ات توصیف کنم
به دلیل دار بودن استانداردAbsus در سیستم سیم کشی xantia
اگر به دسته سیم کشی پشت بخاری نگاه کنی یک سنسور کوچک دماسنج نصب شده در صورت بالا رفتن دمای اطراف سیم کشی
بخاری به صورت اتومات شروع به کار میکند تا دما را به تعادل برساند و جلوگیری از ذاغ شدن سیم کشی و اتش گرفتن ان بشود.

زانتیا در سال 1993 خط تولید ان شروع به فعالیت کرد تا سال 2001

یادش گرامی باد

در ایران فک کنم 2004 تا 2090 ادامه داشته باشد

پیوست‌ها

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,033
اصفهان
سلام همکار گرامی.هنوز درستش نکردی میخوای اجرت اش رو بگیری.
من که خوب متوجه عرایض شما نشدم . تا جایی که من متوجه شده ام باید چنین واسه ات توصیف کنم
به دلیل دار بودن استانداردAbsus در سیستم سیم کشی xantia
اگر به دسته سیم کشی پشت بخاری نگاه کنی یک سنسور کوچک دماسنج نصب شده در صورت بالا رفتن دمای اطراف سیم کشی
بخاری به صورت اتومات شروع به کار میکند تا دما را به تعادل برساند و جلوگیری از ذاغ شدن سیم کشی و اتش گرفتن ان بشود.

زانتیا در سال 1993 خط تولید ان شروع به فعالیت کرد تا سال 2001

یادش گرامی باد

در ایران فک کنم 2004 تا 2090 ادامه داشته باشد
با عرض سلام
شما اصلا به سوال دوست عزیزم دقت نکرده اید ، ایشان فرمودند چرا فن یکسره کار میکند و شما اگر بلد هستید ، جواب دهید نه اینکه فلسفه بافی کنید و جوابی که اصلا با سوال ایشان ربط دارد بدهید و نیز من تا بحال ندیدم که برای جلو گیری از داغ شدن سیم کشی اتومبیل ، بخاری روشن شود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hwemrwo

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-11-11
61
485
بوکان
سلام همکار گرامی زمانی که من سال 2005 دوره C5 را گذروندم حضرتعالی هنوزم شرکت citroen را با نام و مارک ژیان میشناختی. الان اینجا محلی برای راهنمایی و اشنایی هست نه کنایه من در بند اول گفتم منظور شمارا حالی نشدم چون اقای رضا1262 سلیس و روان اشاره به ایراد ماشین نکرده بود سیستم فن خنک کننده ماشین سیستم فن تهویه کولر سیستم فن بخاری و...

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,033
اصفهان
سلام همکار گرامی زمانی که من سال 2005 دوره C5 را گذروندم حضرتعالی هنوزم شرکت citroen را با نام و مارک ژیان میشناختی. الان اینجا محلی برای راهنمایی و اشنایی هست نه کنایه من در بند اول گفتم منظور شمارا حالی نشدم چون اقای رضا1262 سلیس و روان اشاره به ایراد ماشین نکرده بود سیستم فن خنک کننده ماشین سیستم فن تهویه کولر سیستم فن بخاری و...
با عرض سلام
آفرین به شما که در این دوره را گذرانده اید کنایه من اینست کسی را نباید تمسخر کرد در ثانی سوال ایشان بسیار واضح بود " فن بخاری یکسره کار میکند " نه فن موتور و ......
لطفا در صورت اطلاع از نوع عیب ، در بر طرف نمودن همکاری کنید. اگر هم اطلاعاتی ندارد ، ابراز نظر نکنید .

abin66

کاربر
2009-01-20
1
2
سلام مشکل شما مدول بخاری است قمیتشم 30 هزار تومان است.:63000000:
آقا این مدول کجای زانتیاست . بنده فکردم اول از برد پنل کنترل جلوی داشبورد هست که بازکردم بررسی کردم سالم بود اما مودول رو نمیدونم کجاست باز کنم !!!! لطفا" هرکی میدونه بگه خیلی خیلی کارم لنگه اخه سفر در پیش دارم .

آخرین ویرایش:

s.ecu

کاربر
2013-11-25
8
10
زیر داشبورد سمت شاگرد،فن رو که در بیاری مدول قابل رویته.

بالا