آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نداشتن تصویر آیفون تصویری تابا

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
107
43
سلام خدمت همه اساتید.تصویر بصورت آبی رنگ است دوربین به تلویزیون وصل کردم تصویر نداشتم بایک دوربین سیاه و سفید تصویر توی تلویزیون داشتم.بررسی کردم.روی برد دوربین یک ایسی شش پایه است شاید رگولاتور باشه که بنظر سوخته ولی متأسفانه نوشته روی اون خراب شده.عزیزان کس میدونه که چه نوع رگولاتوری می باشه.ازهمه سپاسگزارم

پیوست‌ها

• 498.9 کیلوبایت بازدیدها: 18

هویدا

کاربر vip
کاربر
2014-03-07
222
263
درود بر شما .اگر ای سی مورد نظر شما تغذیه باشه یه سلف هم کنارش هست. تغذیه بعضی از دوربینها 7805 اس ام دیه .ببین 5ولت تغذیه دوربین موجوده یا نه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پاپ

ghasemdorosh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-17
629
3,661
بوشهر-خورموج
سلام خدمت همه اساتید.تصویر بصورت آبی رنگ است دوربین به تلویزیون وصل کردم تصویر نداشتم بایک دوربین سیاه و سفید تصویر توی تلویزیون داشتم.بررسی کردم.روی برد دوربین یک ایسی شش پایه است شاید رگولاتور باشه که بنظر سوخته ولی متأسفانه نوشته روی اون خراب شده.عزیزان کس میدونه که چه نوع رگولاتوری می باشه.ازهمه سپاسگزارم
همکار محترم. دوربین قیمت زیادی نداره بهتره تعویضش کنی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پاپ

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
107
43
درود به اساتید واقعا سپاسگزارم.۵ولت روی برد دوربین موجود است در اصل خروجی دوربین ایراد داره سیم قرمز با مشکی ورودی۱۲ولت دوربین است ۵ولت هم درسته ولی در هر صورتی سیم زرد که خروجی برد دوربین بدون ولتاژ است-
اگه قرار باشه با هر مشکل کل برد تعویض کرد فایده ای نداره گفتم شاید استادی دوربین جلو دست داشته باشه راهنمایی بفرمایید قیمت دوربین ۵۰۰هزار است-شاید هزینه مشتری کمتر بشه

بالا