آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل صدا در آیفون صوتی

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
سلام دوست عزیز خدا قوت
نمازروز شما قبول درگاه حق تعالی باشه

---------

ابتدا اقداماتی که انجام دادید رو بگین
دوم اینکه میکروسوعیچ زنگ هر طبقه ای که نمیخوره رو بررسی کنید ببنید سالم است یا خیر

نتیجه رو اعلام کنید و در صورت امکان عکسی از اف اف تهیه و برای ما بزارید به همراه مدل:eek:ok:

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
نظر mehran76gh رو مد نظر قرار بده و ضمناً بررسی کنین ببینین
1- آیا گوشی طبقه دوم درست سر جاش قرار میگیره به عبارت دیگه آیا کلید هوک به طور کامل پایین میره؟
2- گوشی طبقه ای که زنگ نمیخوره رو با گوشی یکی دیگه از طبقات تعویض و وضعیت جدید رو گزارش کنین.

mr-engineer

کاربر vip
vip
کاربر
2016-09-24
20
8
اشکنان
یه ایفن صوتی هست که بعد باز کردن متوجه چنتا خرابی مقاومت و دیود شدم اونا رو عوض کردم ولی نشد تا اینکه به ای سی NE555N رسیدم و با تعویضش تا حدی مشکل حل شد ولی هنوز صدای گوشی رو نداشتم که با تعویض ای سی TDA2822M همه مشکلا حل شد اما از اونجایی که اسپیکر دم دری سوخته بود اونو عوض کردم وهمچنان مشکلی نبود بعد از لحیم کاری و بستن ایفن به محض اینکه اون رو روشن کردم صدای بوق خشن ممتد از بلنگویی که عوض کردم اومد

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
یه ایفن صوتی هست که بعد باز کردن متوجه چنتا خرابی مقاومت و دیود شدم اونا رو عوض کردم ولی نشد تا اینکه به ای سی NE555N رسیدم و با تعویضش تا حدی مشکل حل شد ولی هنوز صدای گوشی رو نداشتم که با تعویض ای سی TDA2822M همه مشکلا حل شد اما از اونجایی که اسپیکر دم دری سوخته بود اونو عوض کردم وهمچنان مشکلی نبود بعد از لحیم کاری و بستن ایفن به محض اینکه اون رو روشن کردم صدای بوق خشن ممتد از بلنگویی که عوض کردم اومد

سلام دوست عزیز.
به جمع دوستان در انجمن تعمیرکاران خوش آمدید
اما برای مشکلتون بهتره یه تاپیک جدید ایجاد کنین تا موضوعها با هم قاطی نشه و هر دو نفرتون بتونین نتیجه بگیرین.
ممنون

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
تایپیک جدا با عنوان مناسب ایجاد کنید

مشکل شما با کم کردن صدای ولوم توسط پتانسیومتر روی برد پنل جلوی درب حل میشود

بالا