آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل صدای بیش از حد ماکرو سامسونگ مد CE325KF

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
با عرض سلام
ماکروویو منزل مدل CE325KF سامسونگ هست که صدای ان در موقع روشن بودن بیش از حد نرمال شده و صدا از طرف خازن و مگنترون شنیده میشود ولی دقیق مشخص
نیست از کدام قسمت است لطفا راهنمایی بفرمایید

مشکل دوم گاهی موقع با باز کردن درب دستگاه فیوز می سوخت که مشکل ان زودتر باز شدن سویچ وسط interlock monitor switch از primary switch بود که فعلا ان را با گذاشتن قطعه ای روی سوییچ وسط که باعث میشود بعد از primary وصل شود رفع کردم.فعلا مشکل اصلی همان صدای زیاد دستگا ه است
با تشکر

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,714
(تبرستان) آمل
با عرض سلام
ماکروویو منزل مدل CE325KF سامسونگ هست که صدای ان در موقع روشن بودن بیش از حد نرمال شده و صدا از طرف خازن و مگنترون شنیده میشود ولی دقیق مشخص
نیست از کدام قسمت است لطفا راهنمایی بفرمایید

مشکل دوم گاهی موقع با باز کردن درب دستگاه فیوز می سوخت که مشکل ان زودتر باز شدن سویچ وسط interlock monitor switch از primary switch بود که فعلا ان را با گذاشتن قطعه ای روی سوییچ وسط که باعث میشود بعد از primary وصل شود رفع کردم.فعلا مشکل اصلی همان صدای زیاد دستگا ه است
با تشکر

به نام خدا
سلام
در گرم کردن غذا مشکل ندارید
خوب در حال کار دقت کنید صدا از مگنترون است یا اینورتر؟
دستگاه ترانس دارد یا مدار دارد اینورتر؟
در خدمتم

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
با تشکر از لطف جنابعالی
مشکلی فعلا در گرم کردن غذا ندارد .دستگاه ترانسی هست .دقیق مشخص نیست از کدام هست صدا می پیچد
این لبنک سرویس منوال هست صفحه 13 را ملاحظه بفرمایید
Procedure For Measurement Of Microwave Energy Leakage; Check For Microwave Leakage; Note On Measurement; Leakage Measuring Procedure - Samsung CE325KF Service Manual [Page 13]
صدا در مرکز سه قطعه هست.
صفحه 11 مربوط به کلید وسط هست که در موقع باز شدن گاهی زود تر از کلید بالا قطع میشود.طبق صفحه 25 اگر زودتر کلید وصل شود فیوز میسوزد
خودم هم تعمیر کار دوربین هستم.شما قبلا در کوه فرد نمایندگی پاناسونیک نبودید ط سوم؟
با تشکر

آخرین ویرایش:
بالا