آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در شناسایی ایسی های emmc

سلام همکاران عزیز پروگرامر rt809h ایسی های emmc را نمیخواند ولی ایسی ناند و ایپرام را میخواند البته چندتا ایسی نو emmc ازمایش کردم نخواند من اداپتور emmc bga 153 را با یک پروگرامر rt809h ازمایش کردم بازم جواب نداد پس احتمال داره زیف اداپتور bga 153 مشکل داشته باشه ایا قابل تعمیر هست

پیوست‌ها

• 89.9 کیلوبایت بازدیدها: 36

shetaabco

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
2011-06-04
606
8,697
بهارستان
سلام همکاران عزیز پروگرامر rt809h ایسی های emmc را نمیخواند ولی ایسی ناند و ایپرام را میخواند البته چندتا ایسی نو emmc ازمایش کردم نخواند من اداپتور emmc bga 153 را با یک پروگرامر rt809h ازمایش کردم بازم جواب نداد پس احتمال داره زیف اداپتور bga 153 مشکل داشته باشه ایا قابل تعمیر هست
با سلام من هم چند مورد داشتم که ایسی را شناسایی نمیکرد شما اول ایسی را باید کامل شابلون کنی یعنی باید پایه ها ی ایسی را براش برجسته کنی نه این که با قلع کش پایه ها را صاف کنی چون به پایه های داخل زیف نمیرسه بعد از این کار از بغل سوکت پایه ها را نگاه کن یکی دوتا از پایه ها تو رفتگی دارد باید با یک سوزن خیلی باریک انها را بالا بکشی یه کار دیگه هم میتونی بکنی دوتا پیچ بالای زیف را باز کنید با یه تیغ خارها را بالا بکشی و کل سوکت باز میشه و اون پایه را جا بندازی

IR7000

کاربر vip
کاربر
2012-01-01
163
579
سلام . بنده دارم از همین اداپتور و پروگرامر استفاده میکنم مشکلی نداره
برنامه پروگرامر اپدیت هست؟
یه عکس از ایسی که براش پایه زدید بفرستید لطفا /منظورم پایه هاش هست

بالا