آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در برد یخچال فریزر یخساران

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
105
42
سلام خدمت اساتید محترم
یک برد یخساران مدل مروارید آوردن با مشکل دائم در مدار بودن المنت.برد بررسی کردم ظاهراً ایرادی نداره.دوستان یک ایسی 8پایه ایپرام داره بنظر شما مشکل از پروگرام این ایسی میتونه باشه.اگه کسی فایل ایپرام این مدل داره ممنون میشم سپاسگزارم از همه

پیوست‌ها

• 519.2 کیلوبایت بازدیدها: 17
آخرین ویرایش:

Arash44

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-06-29
387
2,861
سلام خدمت اساتید محترم
یک برد یخساران مدل مروارید آوردن با مشکل دائم در مدار بودن المنت.برد بررسی کردم ظاهراً ایرادی نداره.دوستان یک ایسی 8پایه ایپرام داره بنظر شما مشکل از پروگرام این ایسی میتونه باشه.اگه کسی فایل ایپرام این مدل داره ممنون میشم سپاسگزارم از همه
بادرود - عیب را باید تفکیک کرد اول رله را چک کن پلاتین نچسبانده باشه بعد ایسی یا ترانزیستور درایور رله مربوطه -- بعد خازن مربوط به تغذیه ایسی سویچینگ را عوض کن .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پاپ

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
105
42
سلام بسیار بسیار سپاسگزارم بله با راهنمایی شما رله های کمپرسور و المنت بیرون از برد تست شدن مشکلی نداشتن.ایسی درایورkid65003ap روی برد تست شد مشکلی نداشت.خازن۴۷ میکرو ۳۵ ولت کنار ایسی سوییچینگ بهمراه خازنهای خروجی و خازنهای روی ورودی خروجی رگولاتور همگی با lcr متر تست شد از لحاظ ظرفیت.esr, زاویه مشکلی نداشتن.چون نمایشگر برد و اینکه برد خروجی و ورودی زیاد داره نتونستم شبیه سازی کامل انجام بدم.که شاید تعمیرکار اشتباه کرده.ولی الان بدون اتصالات برد به برق وصل میکنم مشکلی نداره و رله کمپرسور در مدار قرار میگیره.بنظر شماایراد برنامه ایسی ایپرام میتونه باعث اتصال مداوم رله المنت باشه؟سپاس

h.heydari

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2016-09-26
836
3,855
پارس آباد مغان
سلام
همکار گرامی بله این ایراد از فایل ایپرام میتونه باشه چون شما رله المنت و ای سی درایورkid65003ap رو چک کردید البته بنده مواردی را از این قبیل مشکل حل کردم که ظاهرا رله سالم بود ولی وقتی رو یخچال کار میکرد به دلیل چسباندن رله روی بار دیگه پلاتین رله آزاد نمیشد به این نکته هم دقت کنید و رله رو از برد خارج کرده وبا برق دادن زیر بار وبا متصل کردن دستگاهی به رله این تست رو انجام دهید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پاپ

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
105
42
استاد بسیار بسیار ممنونم که با صبوری راهنمایی فرمودید.استاد فایل ایپرام این مدل کسی از همکاران نداره؟بازم ممنون

بالا