آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل بهم ریختگی مولتی متر ویکتور ونیاز به کالیبره VICTOR VC-97

2023-09-02
8
3
اصفهان
اینم فایل ایپرام از سایت پشتیبان ویکتور
مشاهده فایل‌پیوست 180905

فایل ایپرام ماین برد VICTOR 1.1 و 1.2 باهم یکی هستند
اینم فایل ایپرام از سایت پشتیبان ویکتور
مشاهده فایل‌پیوست 180905

فایل ایپرام ماین برد VICTOR 1.1 و 1.2 باهم یکی هستند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HS13&86
2023-09-02
8
3
اصفهان
درود.فایل را بنده تست کردم فایل پروگرام نمیشه این فایل مشکل داره.اگه فایل هگز موجود داشتیند زحمت بکشیند اشتراک بزاریند تشکر

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
دوست عزیر برای من تو حالت اهم صفر نمیشه .تو کیلو هم چرا .هر دفعه یه اهمی میده .راه حل چیه
سلام
موقع اندازه گیری مقاومت در رنج پائین باداشتن پراب حدود2-3دهم اهم بایدنمایش بده و صفررانمایش نمیده چون هرکابل پراب هم حدود1دهم اهم مقاومت ازخودش نشان میده.هیچ گاه صفر صفر نشان داده نمیشه اگرکالیبره باشه مگراینکه مستقیم بدون پراب(پروب)هردومحل اتصال پراب رابه هم اتصال کوتاه بدید درحالت اندازه گیری مقاومت برای کالیبره کردن ولت متر هم بایک ولتاژ نسبتا زیاد معین دستگاه روکالیبره کنید برق شهر رامعمولاباید 208 ولت نمایش بده اگربرق شهررادرست نمایش بده ولتاژهای پائین رانسبتاخیلی بهترودقیق ترنمایشر میده مثلا باچندصدم ولت پائین بالا

rad51

کاربر
2018-02-07
17
40
سلام، با این ای سی قیری ها فرکانس بگیرید دیگه دست بشو نیست، برای اطلاع رسانی گفتم چون چند مورد مشابه همین مشکل رو داشتند
درود..
باید تمامی قطعات داخلی اعم از مقاومت ها وخازن ها چون مقدارش رو هم کنارشون نوشته دقیق وسالم باشه وقطعه ptc هم عوض بشه ومخصوصا ترانزیستورهای دیدودی سه پایه..غیر از این راه حلی نداره ومن خودمم دنبال حل این مشکلم

سلام، کسی از دوستان راه حلی برای حل این مشکل نداره ؟
مولتی متر من از این ایسی قیری هاست و روی تست اهم 0.578K رو نشون میده و قادر به اندازه گیری خازن نیست

H69M

کاربر
2024-02-25
2
0
اصفهان
سلام دوستان بنده یک مولتی متر ویکتور 97 ورژن 2.4 دارم آی سی قیری هم نیست اما روی تست مقاومت چند روزه مثلا مقاومت 390 کیلو را 390 مگ محاسبه میکنه کلا گیر داده به مگ یک پله بالاتر نشن میده خواهش میکنم اگه کسی راهی واسه اش داره راهنمایی کنه منو.ممنون میشم

H69M

کاربر
2024-02-25
2
0
اصفهان
در ضمن علتش هم این بود که روی جریان میلی امپر حدود دو امپر گرفتم که بوق زد سریع برداشتم پراب را و متوجه شدم فیوز 400 میلی امپر سوخته من فیوز 400 در دسترس نداشتم نیم امپر گذاشتم آیا میشه مشکل از همین 100 میلی امپر اضافه باشه

بالا