آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکلات دوربین های مدار بسته

BABAK0111

کاربر
2009-05-19
9
17
سلام من 3تا دوربین نصب کردم یکی میناتوری معمولی 15000تومانی و 2تا دوربین اکمی 90هزار تومانی دید در شب مدل AC-I48F:مشکلی که هست اینکه وقتی سر دوربین به طرف درب هست حتی در هوای ابری تصویر فریم فریم هست و مات نشون میده وقتی به طرف زمین هست مشکلی نداره
دو تا عکس نمونه میگذارم
وقتی تصوی کوچک هست بدک نیست بزرگ میشه افتضاح هستش هیچی مشخص نیست
در عکس فوق وسط خیابون بارون بارید اما کوشه های دیوار خشک هست اما حالت برف به خود گرفته دقیقا کیفیت عکس مثل دوربین هست که چیزی معلوم نمیشه چکار کنم
عکس رو دانلود کنید
http://amonshare.com/gk95c1zzq6mj/Picture_0001.rar.html

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,831
ایران
احتمالا جنس دوربینتون خوب نیست. با DVR وصل کردید به LCD؟ آیا تصویری که ضبط میشه روی هارد هم همینجوری هست؟

BABAK0111

کاربر
2009-05-19
9
17
احتمالا جنس دوربینتون خوب نیست. با DVR وصل کردید به LCD؟ آیا تصویری که ضبط میشه روی هارد هم همینجوری هست؟

بله چه وصل به دی وی ار باشه چه مستقیم به ال سی دی 21 اینج همنجوری هست در مورد رکورد هم بله همنجور هست
فروشنده میگه تنعکاس نور دارید روبرو دیوراهای سفالی هست و درب طوسی اما هوا فعلا ابری هست نور وجود نداره

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,831
ایران
احتمالا دوربینی خریدید جنسش خوب نیست و یه نور کم هم حساس هست و زود کیفیتش رو از دست میده. قیمتها البته دستم نیست ولی بخواین بهتر باشه فکر میکنم باید بیشتر هزینه کنید. اما چیزی که واضح هست کیفیت دوربینتون همینه کاریش نمیشه کرد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: BABAK0111
بالا